Serwisy internetowe dla Grupy KRUK

W skład Grupy Kapitałowej KRUK wchodzi szereg marek o różnym przeznaczeniu i specyfice m.in. spółka KRUK, która świadczy kompleksowe usługi odzyskiwania należności oraz prewencyjne. Firma działa etycznie, kierując się Kanonem Dobrych Praktyk Rynku Finansowego.

Zadania i cele

Dla Grupy KRUK - lidera w obszarze windykacji na zlecenie jak i obrotu wierzytelnościami - wdrożyliśmy serwis informacyjny wraz z niezależnymi serwisami językowymi kierowanymi na rynki: czeski, rumuński i słowacki.

W ramach tego samego panelu stworzyliśmy także serwisy spójne graficznie i zarządzane przez jeden panel administracyjny: detektyw.org, kancelariaraven.pl, kruktfi.pl

Dla Grupy KRUK wdrożyliśmy serwis internetowy: pl.kruk.eu wraz z niezależnymi serwisami językowymi, zarządzanymi z poziomu jednego panelu administracyjnego.

Ogromną zaletą takiego podejścia jest znaczne ułatwienie pracy osoby zarządzającej serwisami. Dowolne przełączanie się pomiędzy panelami poszczególnych stron www, bez konieczności ponownego logowania pozwala na szybszą aktualizację treści poszczególnych serwisów.

Wśród wdrożonych funkcjonalności warto wymienić między innymi kalkulator odsetkowy, moduł pozwalający na zarządzanie przesyłanymi za pomocą www ofertami pracy, moduł artykuły wraz z wyszukiwarką, a także wdrożona platforma mailingowa.

Główne korzyści dla Klienta
  • Platforma dostosowana do 4 europejskich rynków: polskiego, czeskiego, słowackiego oraz rumuńskiego,
  • zwiększenie zasięgu spółki,
  • spójny wizerunek spółek wchodzących w skład Grupy KRUK.
  • usprawnienie kontaktu z użytkownikami serwisów,
  • zarządzanie poszczególnymi serwisami Grupy KRUK, bez konieczności ponownego logowania,
  • szybka i sprawna aktualizacja treści,
  • odciążenie działu HR.

... a co możemy zrobić dla Ciebie ?

×

Klienci o nas