ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Ideo Force - Google Partner Premium

Google potwierdza: Ideo Force w gronie 3% najlepszych agencji e-marketingowych w Polsce.

W lutym firma Google przyznała status Partnera Premium w ramach nowego programu Google Partners.

W 2022 roku Google wprowadziło ważne zmiany w programie partnerskim. Na nowo zdefiniowany został status Partnera Premium. Podniesienie wymogów ma zwiększyć motywację agencji do osiągania ponadprzeciętnych rezultatów. Partnerzy Premium otrzymali nowe korzyści, których celem jest wspieranie ich rozwoju, co jednocześnie przekłada się na sukces ich Klientów.

Jest to dla nas wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni. Nasze dotychczasowe osiągnięcia potwierdzają, że przykładamy najwyższą wagę do jakości realizowanych na potrzeby Klientów usług. Teraz, jako strategiczny partner Google, będziemy mogli jeszcze skuteczniej pomagać Klientom w realizacji ich celów i osiąganiu sukcesu on-line. Jednocześnie, świadomość bycia w gronie najlepszych motywuje nas do jeszcze cięższej pracy, dalszego rozwoju kompetencji i sięgania po kolejne wyzwania.” – mówi Wojciech Szymański, Managing Director w Ideo Force.

Znalezienie się Ideo Force w taki nielicznym gronie partnerów Google potwierdza wysoki standard świadczonych usług w dziedzinie reklamy. Partnerzy biznesowi mają pewność, że powierzają swój biznes skutecznemu i godnemu zaufania profesjonaliście.

Może zainteresują Cię także

Nowa aplikacja mobilna LOTTO

18 stycznia 2022
Zrealizowana przez Ideo aplikacja sprawia, że użytkownicy serwisu lotto.pl mają jeszcze łatwiejszy dostęp do usług Totalizatora Sportowego.

Klienci Ideo wyróżnieni w 12. edycji „Rankingu Sklepów Internetowych 2021”

15 października 2021
Aż 5 naszych Klientów zostało wysoko ocenionych w tegorocznym rankingu najlepszych sklepów internetowych w Polsce.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas