ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Nowa aplikacja mobilna LOTTO

Zrealizowana przez Ideo aplikacja sprawia, że użytkownicy serwisu lotto.pl mają jeszcze łatwiejszy dostęp do usług Totalizatora Sportowego.

Nowoczesna oraz intuicyjna - to tylko część zalet nowej aplikacji mobilnej "LOTTO - graj online".

Dzięki zastosowaniu technologii Flutter, której wydajność jest bliska natywnej, aplikacja jest responsywna i działa płynnie nawet w przypadku starszych lub mniej wydajnych urządzeń mobilnych. Opracowana na podstawie dostarczonego przez Klienta projektu posiada bogatą i atrakcyjną szatę graficzną, która przykuje uwagę niejednego gracza.

Aplikacja obsługuje systemy operacyjne Android oraz iOS.

W pierwszym miesiącu z aplikacji skorzystało już ponad 130 tysięcy osób.

W aplikacji dostępne są różnorodne Gierki i Gry LOTTO oraz publikowane na bieżąco wyniki losowań. Każdy użytkownik, który posiada konto w serwisie lotto.pl, ma dostęp do wszystkich funkcjonalności aplikacji. Gracz posiada indywidualny ePortfel, który może doładowywać, by dokonywać płatności np. związanych z zakupem kuponów, bądź wypłacać bezpośrednio z niego wygrane środki na swoje konto bankowe. Aplikację zintegrowaliśmy z systemem transakcyjnym Klienta.

Ponadto w specjalnej zakładce „Moje kupony” użytkownik ma podgląd na wszystkie historycznie zawierane zakłady oraz wygrane. Dzięki „Powiadomieniom” jest na bieżąco informowany o nadchodzących nowościach, zbliżających się kumulacjach czy akcjach promocyjnych. Powiadomienia to system posiadany przez Klienta, z którym zintegrowaliśmy aplikację.

W najbliższym czasie aplikacja mobilna LOTTO zostanie rozbudowana o nowe, ciekawe funkcjonalności.

 

Więcej informacji o projekcie znajduje się w opisie realizacji: Nowa aplikacja mobilna LOTTO - graj online

Może zainteresują Cię także

Klienci Ideo wyróżnieni w 12. edycji „Rankingu Sklepów Internetowych 2021”

15 października 2021
Aż 5 naszych Klientów zostało wysoko ocenionych w tegorocznym rankingu najlepszych sklepów internetowych w Polsce.

Ideo bada Narzędzia e-commerce

12 października 2021
E-commerce to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi sprzedaży. Ideo we współpracy z Ideo Force postanowiło zbadać najbardziej popularne narzędzia i wskazać, które przynoszą największe korzyści.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas