ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Podkarpackie Virtual Expo 2020

Wirtualne targi branż związanych z lotnictwem, motoryzacją, IT i telekomunikacją oraz pracą i jakością życia.

 

Zapraszamy do udziału w targach Podkarpackie Virtual Expo 2020, które odbędą się w dniach 6-7 października. W ramach wydarzenia będzie mieć również miejsce Ekogala, czyli międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości, a także targi pracy – Podkarpackie Wystartuj z nami z funduszami. Zachęcamy tym bardziej, gdyż wirtualne stoisko Ideo również będzie dostępne dla uczestników.

W obecnej sytuacji, kiedy to pandemia koronawirusa wykluczyła możliwość organizacji bezpośrednich spotkań na szeroką skalę, Samorząd Województwa Podkarpackiego podjął się organizacji wirtualnych targów dla przedsiębiorców z całego województwa podkarpackiego, jak również całej Polski. Wydarzenie to łączy tradycyjny event ze spotkaniami online i jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych.

Każdy uczestnik będzie miał możliwość wizyty na wirtualnych stoiskach wystawców, dostępna będzie także funkcja chatu. Dodatkową atrakcją będzie transmisja dedykowanych wydarzeniu webinarów oraz sesji Q&A, podczas których odpowiedzi na pytania będą udzielać eksperci z poszczególnych branż. W ten sam sposób realizowane będą także koncerty zespołów muzycznych i liczne pokazy.

Zwiedzanie targów oraz uczestnictwo w wydarzeniach towarzyszących dostępne pod adresem http://www.virtualexpo.podkarpackie.pl oraz na portalach społecznościowych Podkarpackie Virtual Expo.

Może zainteresują Cię także

System dla APC Postal Logistics obsługuje miliony klientów

22 lipca 2020
1,5 mln osób miesięcznie sprawdza status swojej paczki, za pośrednictwem Tracking API zrealizowanego przez Ideo.

Ideo nagrodzone w rankingu Clutch

14 lipca 2020
Nagroda Clutch potwierdza wysoką jakość naszych usług, która spełnia potrzeby i oczekiwania Klientów.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas