Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

XRAII#3 - prześwietlenie startupów, czyli świeżych przedsięwzięć w sieci

26 marca w Sali Konferencyjnej Hotelu Grand w Rzeszowie odbyło się trzecie spotkanie z cyklu „XRAii. Prześwietlenie Internetu.” Tematyka spotkania była poświęcona realizacji start-upów, czyli świeżych przedsięwzięć w Internecie.

26 marca w Sali Konferencyjnej Hotelu Grand w Rzeszowie odbyło się trzecie spotkanie z cyklu „XRAii. Prześwietlenie Internetu.” Tematyka spotkania była poświęcona realizacji start-upów, czyli świeżych przedsięwzięć w Internecie.

Zaproszeni Goście opowiadali o tworzeniu i wdrażaniu nowych projektów w sieci, możliwościach nawiązania współpracy, sposobach zdobycia inwestora i pozyskania dofinansowania na wykonanie najbardziej obiecujących start-upów. Specjaliści bazując na własnym doświadczeniu zwracali szczególną uwagę na to, jakich błędów unikać w trakcie realizacji pomysłów i jakie decyzje podejmować, aby osiągnąć sukces.

Jednym z prelegentów spotkania był Ziemowit Michno, Dyrektor Strategiczny Ideo Sp. z o.o.. W swoim wystąpieniu zaprezentował start-upy zrealizowane w ostatnim czasie na terenie Podkarpacia. Jako przykłady sukcesu wymienił portal meble.pl. Ponadto omówił poszczególne etapy tworzenia start-upu – od pomysłów i inspiracji zaczerpniętych ze świata i Polski do kompleksowego wykonania projektu.

Spotkania XRAii organizują: Internetowe Koło Studenckie XIKS, działające na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Rzeszowska Akademia Innowacji Internetowych RAII, Biuro Karier WSIiZ oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Ideo Sp. z o.o. jest oficjalnym partnerem spotkań XRAii.

Może zainteresują Cię także

Baba Jaga czy Czarownica? - jak komunikować o świętokrzyskim?

27 marca 2009
26 marca w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyła się kolejna edycja Seminarium z cyklu „PR Regionów” - znani eksperci podkreślali, jak istotne w XXI wieku jest konsekwentne budowanie marki miejsca.

W związku z dynamicznym rozwojem…

24 lutego 2009
W poszukiwaniu nowych talentów wyruszyliśmy na IX Podkarpackie Targi Pracy, które odbyły się 19 lutego 2009r. w Hali Widowiskowej na Podpromiu.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas