Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Sport i marketing w jednej parze

NowyMarketing.pl, 28.09.2016r. Autor: Urszula Kandefer

Czego można się nauczyć dzięki uprawianiu sportu, jakie wartości wyciągnąć i jak przekłada się to na pracę? Jak sport wpływa na codzienne życie? Zapytaliśmy o to ekspertów z branży, którzy trenują przeróżne dyscypliny.


Czym dla Ciebie jest sport? Jak bardzo jest istotny?

Sport jest dla mnie ważną odskocznią od codzienności. Sprawia mi wiele radości oraz daje satysfakcję, szczególnie gdy pokonuję własne słabości. Ponadto to nieodłączny element życia zarówno mojego, jak i całej mojej rodziny.


Ile lat trenujesz? Co Cię do tego skłoniło?

Zaczęło się od mojego pierwszego w życiu wyjazdu na narty, kiedy miałam 10 lat. Stanęłam na górze Słotwin w Krynicy i zjechałam na sam dół (mając pierwszy raz narty na nogach). Teraz myślę, że było to lekkomyślne z mojej strony, jednak złapałam bakcyla. :-) Od tego czasu zaczęłam regularnie trenuję i startuję w zawodach.

Z upływem czasu pojawiały się kolejne zainteresowania sportowe, takie jak pływanie, jazda na rowerze, żeglarstwo czy  wyprawy górskie. Długo wydawało mi się, że nie lubię biegać, dopóki nie spróbowałam. Najpierw 2 km, 5 km, pierwsza dycha…, a później półmaraton. Uwielbiam góry, więc zapisałam się na wymagający bieg górski Łemko Trail 30 km i dałam radę! :-)

Mam za sobą kilka startów w biegach górskich i parę przede mną. Niekiedy bywa ciężko, ale trudy rekompensują mi niesamowici ludzie, piękne widoki oraz masa endorfin, która uwalnia się w trakcie biegu.


Ile czasu poświęcasz na treningi?

Dokładam wszelkich starań, by poświęcać na treningi każdą wolną chwilę. Niestety przy dwójce dzieci i wielu obowiązkach nie mam tyle czasu, ile bym chciała.

Na szczęście rodzina wspiera moje pasje - zresztą wszyscy jesteśmy bardzo aktywni. :-) Lubimy wspólnie organizować wypady rowerowe, jeździmy na nartach, gramy w siatkówkę czy koszykówkę.


Czego nauczyłaś się uprawiając sport, jakie wartości wyciągnęłaś?

Sport wymaga dużej samodyscypliny i hartuje ducha, co zdecydowanie pomaga mi w codziennej pracy. Konsekwencja, systematyczność i dążenie do celu, nie poddawanie się w trudnych chwilach – tego właśnie nauczyłam się trenując.


Co sport daje w życiu?

Przede wszystkim dużo pozytywnej energii! :-) Dzięki niemu mogę odreagować i zredukować stres życia codziennego. Ponadto uczy samodyscypliny, poprawia samopoczucie, kształtuje nie tylko sylwetkę, ale także charakter. Jest nie tylko sposobem spędzania czasu wolnego - to styl życia.


Co sport daje w pracy?

W Ideo, firmie w której pracuję, jest wielu miłośników biegania, dlatego stworzyliśmy drużynę „Ideo Running Team”, w ramach której wspólnie biegamy oraz bierzemy udział w zawodach. Wystartowaliśmy m.in. jako sztafeta podczas Maratonu Rzeszowskiego. Aktywne spędzanie czasu wolnego w gronie współpracowników niesamowicie zbliża i przekłada się na lepszą pracę przy projektach.


Autor


Urszula Kandefer, Kierownik Projektów Informatycznych w Ideo Sp. z o.o.

Publikacja w: NowyMarketing.pl, 28.09.2016r.

raport_ecommerce_


 


Może zainteresują Cię także

Kreatywne przestrzenie Ideo

26 września 2016
Mamstartup.pl, 26.09.2016r. Autor: Łukasz Szymański

P - Pozycjonowanie (Encyklopedia Marketingu)

31 sierpnia 2016
NowyMarketing.pl, 31.08.2016r. Autor: Wojciech Szymański

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas