Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Aplikacja mobilna Skarbiec Mazowiecki

Dla Lokalnej Organizacji Turystycznej Skarbiec Mazowiecki stworzyliśmy dedykowaną aplikację mobilną, która ułatwia zwiedzanie obiektów sakralnych mazowsza. Skarbiec Mazowiecki to organizator wypoczynku na obszarze województwa Mazowieckiego. Stowarzyszenie zostało powołane w celu zapewnienia ciągłości i rozwoju projektu "Skarbiec Mazowiecki - szlaki turystyczne obiektów sakralnych w Warszawie i na Mazowszu".

Zadania i cele

Dla Lokalnej Organizacji Turystycznej Skarbiec Mazowiecki stworzyliśmy dedykowaną aplikację mobilną na smartfony z systemem operacyjnym iOS oraz Android.

Oprogramowanie służy jako przewodnik po sakralnych obiektach znajdujących się na terenie Mazowsza i ma charakter krajoznawczy. Użytkownik może rozpocząć zwiedzanie od dowolnego miejsca, następnie program kieruje go do najbliższego obiektu powiązanego z nim historycznie. Trasę można zaplanować również samodzielnie poprzez ręczne wprowadzenie kolejnych obiektów.

Aplikacja, korzystająca z formatu plików GPX (GPS eXchange Format), pozwala na dodawanie i wyświetlanie dowolnych tras dla obiektów sakralnych wraz z ich opisami, zdjęciami oraz plikami dźwiękowymi.

Ponadto aplikacja informuje użytkowników o ważnych obiektach znajdujących się w ich pobliżu.

Główne korzyści dla Klienta
  • Wsparcie rozwoju turystyki sakralnej,
  • promocja kultury i zabytków sakralnych,
  • baza wiedzy na temat obiektów sakralnych,
  • nowoczesna i intuicyjna w obsłudze aplikacja mobilna.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas