Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Platforma szkoleniowa dla LAXO Care

Firma LAXO Care prowadzi działalność w zakresie organizacji usług opieki nad osobami w podeszłym wieku, chorymi i niepełnosprawnymi. Firma oferuje swoje usługi na terytorium Niemiec i Polski. Dotychczas blisko 400 opiekunek podjęło współpracę z agencją.

Zadania i cele

Dla LAXO Care wdrożyliśmy platformę szkoleniową www.centrumlx.pl, z której korzysta ponad 140 pracowników firmy. Za pomocą aplikacji użytkownicy mogą doskonalić swoje kompetencje w zakresie języka niemieckiego.

Serwis dedykowany jest przebywającym za granicą pracownikom LAXO Care, którzy nie mogą pozwolić sobie na uczestnictwo w zorganizowanych zajęciach w formie stacjonarnej. Korzystanie z serwisu i udostępnionych w nim lekcji jest dla nich całkowicie bezpłatne.

Zlecenie obejmowało zrealizowanie platformy szkoleniowej opartej o Edito E-learning.NET. oraz przygotowanie szkoleń z języka niemieckiego.

Serwis powstał w oparciu o autorską platformę Edito E-learning.NET. Umożliwia ona kompleksowe prowadzenie szkoleń przez internet, dzięki wykorzystaniu modułów takich jak np.: Kursy e-learningowe, Testy, Wiadomości czy Raporty.

Zlecenie obejmowało także przygotowanie szkoleń z języka niemieckiego (na sześciu poziomach). Kluczowym zagadnieniem przy projektowaniu kursów było wykorzystanie interaktywnych metod nauczania, dzięki którym przyswajanie wiedzy staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Główne korzyści dla Klienta
  • Dostęp do platformy w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie,
  • szkolenia e-learningowe, w których można wziąć udział nieograniczona liczba osób,
  • atrakcyjny i angażujący różne zmysły przekaz wiedzy,
  • platforma pełniąca funkcję informacyjną nt. działalności Klienta,
  • intuicyjne środowisko pracy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas