ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Serwis informacyjny dla Szymona Nehringa

Szymon Nehring – ur. w Krakowie w 1995 r., laureat wielu konkursów pianistycznych w Polsce i na świecie. Jako pierwszy Polak otrzymał jedno z najważniejszych wyróżnień pianistycznych na świecie - nagrodę główną w Międzynarodowym Konkursie im. Artura Rubinsteina w Tel-Awiwie. W 2015 pojawiła się na rynku jego debiutancka płyta, zatytułowana: „Chopin, Szymanowski, Mykietyn”, która została wyróżniona jako Album Roku Recital Solowy. Szymon Nehring jest reprezentowany przez Stowarzyszenie im. Ludwiga van Beethovena.

Zadania i cele

Stronę portfolio dla Szymona Nehringa zbudowaliśmy w oparciu o CMS Wordpress. Przy wyborze motywu kierowaliśmy się przede wszystkim kwestiami wizualnymi. Layout jest bardzo czysty, elegancki, cechuje go minimalizm.

Prostota wykonania, dużo przestrzeni - to wszystko sprawia, że strona wydaje się lekka, przejrzysta i przyjemna w odbiorze.

Motyw jest stworzony na zasadzie tzw. hybrydy. Znajdują się tutaj elementy strony one page oraz tradycyjne rozwiązania. Zaletą systemu, jest intuicyjny w obsłudze panel administracyjny. Z jego poziomu możliwa jest samodzielna konfiguracja serwisu i modyfikacja jego wyglądu. Witryna została zrealizowana w dwóch wersjach językowych.

Główne korzyści dla Klienta
  • Kótki czas wdrożenia,
  • elegancki design,
  • strona wykonana w technologii RWD,
  • prosty w obsłudze panel administracyjny.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas