ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Serwis internetowy Akademiakuraszkow.pl

Akademia Kuraszków to centrum rekreacyjno-edukacyjne mieszczące się we wsi Kuraszków, położonej niedaleko Obornik Śląskich w województwie dolnośląskim. W skład kompleksu wchodzi stadnina koni, hotel oraz restauracja. Akademia Kuraszków oferuje różne usługi dla rodzin i firm m.in. organizację biesiad rodzinnych, spotkań biznesowych oraz warsztatów tematycznych.

Zadania i cele

Dla Klienta wykonaliśmy nowoczesny serwis www.akademiakuraszkow.pl. Stworzenie strony internetowej związane było z potrzebą dotarcia z ofertą „Akademii” do szerszej grupy odbiorców, w tym turystów z całej Polski.

Prace nad projektem zakładały kompleksowe opracowanie strony, w tym przygotowanie kreacji graficznej oraz architektury informacji.

Elementem zwiększającym atrakcyjność strony głównej jest slider z efektem przybliżania. Ponadto w projekcie uwzględniono dwa rodzaje nawigacji – menu górne (dynamiczne) oraz menu boczne, w ramach którego dostępne są szczegółowe informacje na temat usług oferowanych przez Klienta.

Witryna powstała w oparciu o system zarządzania treścią Edito 4.0. W projekcie został wykorzystany Laravel, jeden z popularniejszych frameworków PHP. Przy projektowaniu strony wykorzystano technikę Responsive Web Design, dzięki czemu jej wygląd i układ dostosowuje się automatycznie do rozmiaru ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany.

Główne korzyści dla Klienta
  • Elastyczny CMS,
  • nowoczesny wizerunek marki w sieci,
  • dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów,
  • globalny zasięg oferty,
  • dodatkowy kanał komunikacji z klientem.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas