Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Serwis internetowy dla Bratex

Firma Bratex swoją działalność rozpoczęła 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokogatunkowych blach dachowych oraz stalowego systemu orynnowania. W usługach spółki znajdują się przede wszystkim blachy zgodne z europejskimi normami budowlanymi, o wysokich walorach użytkowych.

Zadania i cele

Ideo było odpowiedzialne za odświeżenie wizerunku marki Bratex. Stworzona przez nas witryna www.bratex.pl spełnia funkcję informacyjną oraz pomaga w kształtowaniu wizerunku Klienta w sieci.

Głównym celem powierzonego nam zadania było stworzenie nowoczesnego designu oraz podniesienie intuicyjności serwisu. Witryna została zbudowana w oparciu o autorską platformę Edito CMS. Duży nacisk został położony na jej resposywność. Do stworzenia wersji na urządzenia mobilne wykorzystaliśmy aplikację Webflow.

Zlecenie obejmowało odświeżenie wizerunku marki, poprzez stworzenie witryny z dedykowanymi modułami. Byliśmy również odpowiedzialni za jej promocję w internecie.

Oprócz standardowych modułów, które dostosowaliśmy do potrzeb Klienta, zaimplementowaliśmy szereg dedykowanych funkcjonalności. Mapa prezentująca sieć Bratex została zaprojektowana tak, aby ułatwić użytkownikom kontakt z handlowcem obsługującym dany region. Elementem zwiększającym interakcję z klientami jest również formularz kontaktowy, wyświetlany na stronie głównej serwisu. Dzięki niemu użytkownik ma pewność, że jego dane kontaktowe trafią do odpowiedniego przedstawiciela handlowego.

Nowoczesny i przyjazny użytkownikowi serwis internetowy wymagał odpowiedniej promocji w internecie. Dlatego zostało nam powierzone zadanie zwiększania rozpoznawalności marki i wzmacnianie jej profesjonalnego wizerunku. Naszym głównym celem stało się sprowadzenie na stronę Bratex nowych, potencjalnych klientów - zainteresowanych ofertą handlową firmy. Więcej na temat działań zrealizowanych dla Bratex.

Korzyści dla Klienta
  • Nowoczesny wizerunek marki,
  • Łatwiejszy dostęp do produktów Bratex i informacji o nich,
  • Responsywny design,
  • Intuicyjny w obsłudze panel administracyjny,
  • Przejrzysta architektura informacji,
  • Modułowa budowa umożliwiająca rozbudowę portalu w przyszłości.
     

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas