Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Serwis internetowy dla Fundacji „Odwaga”

Epilepsja to choroba neurologiczna, na którą cierpi około 1% populacji ludzkiej. Celem Fundacji „Odwaga” jest wsparcie dla rodzin dotkniętych tą chorobą w organizacji życia codziennego, a także w procesie leczenia, rehabilitacji i edukacji dziecka.

„Misją fundacji jest wsparcie dzieci chorych na padaczkę i ich rodzin w codziennej walce o godne i normalne życie. Inspiracją  do jej powołania w lipcu 2016 była choroba mojego syna i zmagania naszej rodziny o choć odrobinę normalności. A walka, o której mowa to ciągłe "potknięcia, upadki i podnoszenie się z kolan" oraz krótkie "chwile szczęścia, radości i uśmiechu".

Bogdan Michałek - Tata, Założyciel Fundacji

Zadania i cele

Dla Fundacji „Odwaga” wykonaliśmy serwis informacyjny. Strona www.odwaga.org stanowi narzędzie wspierające Fundację w realizacji jej statutowych celów.

Serwis został wdrożony w oparciu o platformę WordPress, jeden z popularniejszych systemów zarządzania treścią typu Open Source. Główną zaletą systemu jest prosty i intuicyjny w obsłudze panel administracyjny.

Zakres prac obejmował instalację i konfigurację CMS, dostosowanie szablonu graficznego do identyfikacji wizualnej Fundacji oraz wprowadzenie treści do serwisu.

Ważnym elementem witryny są formularze, za pośrednictwem których możliwa jest inicjacja kontaktu przez rodziców z Fundacją. Ułatwiają również kontakt ludziom dobrej woli, którzy chcą zaangażować się w pomoc jako wolontariusze.

Główne korzyści dla Klienta
  • Promocja działalności w sieci,
  • Aktywizacja wolontariuszy,
  • Personalizacja serwisu,
  • Poprawa komunikacji.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas