ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Serwis korporacyjny IEC Telecom

Grupa IEC Telecom jest jednym z wiodących światowych dostawców zarządzanych rozwiązań komunikacyjnych w sieci. Oferuje kompleksowy zestaw integracji systemów, produktów i usług systemowych i sieciowych umożliwiających kompleksowe zaspokajanie potrzeb komunikacyjnych klientów. W oparciu o łączność satelitarną firma oferuje szybkie, bezpieczne i wydajne usługi telekomunikacyjne na całym świecie, nawet w najbardziej odległych miejscach.

Zadania i cele

Głównym założeniem projektowanego serwisu było nadanie mu lekkości i intuicyjności przy jednoczesnej prezentacji kompleksowej oferty grupy. Serwis miał zapewniać także dużo większą dostępność i czytelność prezentowanych na nim treści.

Na zlecenie IEC Telecom zrealizowaliśmy nową wersję serwisu korporacyjnego. Zgodnie z oczekiwaniami klienta serwis został wdrożony w oparciu o platformę Wordpress.

Dzięki indywidualnie zaprojektowanej szacie graficznej i nowej architekturze informacji zapewniona została czytelność i intuicyjność serwisu. Realizacja serwisu zgodnie z zasadami RWD sprawiła, że stał się on dostępny na praktycznie każdym urządzeniu posiadającemu dostęp do internetu. Tym samym nawiązaliśmy do misji IEC Telecom, która zakłada dostarczanie rozwiązań komunikacyjnych na całym świecie, w każdych warunkach.

Główne korzyści dla Klienta
  • Przejrzysty, intuicyjny serwis,
  • Dostępność treści na urządzeniach mobilnych,
  • Możliwość prostego zarządzania treścią.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas