ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Serwis wizerunkowo-produktowy dla Forbet

Forbet to producent kostki brukowej i półfabrykatów betonowych, który od ponad 30 lat zajmuje się tworzeniem wyjątkowych nawierzchni. Firma oferuje produkty podążające za rozwijającą się technologią i zmieniającymi się trendami. Inwestycje podejmowane przez Forbet sprawiły, że stał się przedsiębiorstwem europejskiej klasy.

Zadania i cele

Na bazie autorskiego systemu Edito CMS, dla Klienta stworzyliśmy serwis wizerunkowo-produktowy. Zastosowane narzędzie umożliwia dostosowanie projektu do wymagań Klienta oraz indywidualnych potrzeb związanych z przedsiębiorstwem. Ponadto pracownicy firmy mają możliwość zarządzania treścią oraz jej aktualizowania, co umożliwia prosty w obsłudze panel administracyjny.

Nowoczesny serwis wizerunkowo-produktowy z wewnętrzną wyszukiwarką produktową.

Oprócz standardowych modułów, dotyczących bieżących informacji o branży i samym przedsiębiorstwie, w serwisie została zaimplementowana zaawansowana wyszukiwarka produktów. Jest ona istotnym, nawigacyjnym elementem serwisu. Szerokie spektrum wyboru filtrów i kategorii wyszukiwania umożliwia zawężenie wyboru i odnalezienie produktu najbardziej odpowiadającego naszym potrzebom. Wyszukiwarka, pozwala również na dogłębną analizę wyników wyszukiwanych fraz i produktów, co znacznie pomaga dostosować ofertę do wymagań klientów.

Uzupełnieniem oferty produktowej serwisu jest zakładka „Do pobrania” w której odwiedzający stronę mogą pobrać różne przydatne materiały. Są to przede wszystkim katalogi, cenniki, specyfikacje techniczne czy poradniki dotyczące brukarstwa.

Główne korzyści dla Klienta
  • Funkcjonalna i zaawansowana wewnętrzna wyszukiwarka,
  • responsywny serwis,
  • atrakcyjne zaprezentowanie oferty produktowej,
  • przejrzysta architektura informacji.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas