Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Sklep internetowy marki Dahon w Polsce

Dahon to niekwestionowany lider w świecie rowerów składanych, posiadający ponad 220 patentów w tym obszarze. Na sukces firmy składa się ponad 30-letnie doświadczenie oraz wysoka jakość oferowanych rowerów, jak i komponentów używanych do montażu. Dahon to coś więcej niż firma, ponieważ jest wyznacznikiem jakości dla innych przedsiębiorstw w branży jednośladów. Oficjalnym dystrybutorem tej wyjątkowej marki w Polsce jest firma Arkus & Romet Group z .o.o., która stara się dostarczać nowoczesne i designerskie rowery dla swoich Klientów.

Zadania i cele

Na zlecenie firmy Arkus & Romet Group powstała strona na bazie naszej autorskiej platformy zarządzania treścią Edito CMS, która pozwala na samodzielną aktualizację treści. Strona Dahonpolska.pl zbudowana jest z kilku modułów, które znacznie ułatwiają nawigację po serwisie. Użytkownicy w prosty i szybki sposób mogą znaleźć informacje o twórcach marki oraz technologiach i patentach. Ponadto serwis posiada dedykowaną kreację graficzną, zrealizowaną w całości przez zespół Ideo. 

Ideo zaprojektowało i wdrożyło witrynę wizerunkową dla marki Dahon oraz sklep zintegrowany z systemem hurtowym zleceniodawcy.

W sklepie internetowym zaimplementowano standardowe funkcjonalności m.in.: linie produktów, historię zamówień oraz płatność elektroniczną.

Główne korzyści dla Klienta
  • Atrakcyjny wizerunkowo serwis,
  • skrócenie czasu dokonywania zakupów,
  • czytelna nawigacja serwisu,
  • pozyskanie nowych Klientów,
  • łatwy w obsłudze panel administracyjny,
  • prosta modyfikowalność serwisu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas