Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Sklep internetowy Tartaki.pl (Magento)

Sklep Tartaki.pl jest własnością firmy CZARNIK Sp. z o.o. Od 1990 roku związany jest z firmą Wood-Mizer, niekwestionowanego lidera branży tartacznej. Spółka zajmuje się promocją, dystrybucją i profesjonalnym serwisem traków oraz innych maszyn głównego producenta.

Zadania i cele

Tartaki.pl to platforma oferująca kompleksowe usługi dla branży drzewnej. W sklepie internetowym dostępne są narzędzia do przerobu drewna na każdym jego etapie - od wycinki w lesie, aż po produkt końcowy.

Sklep Tartaki.pl został uruchomiony na platformie Magento 1. Jest to bezpłatne oprogramowanie typu OpenSource, proste w obsłudze i dające wiele możliwości marketingowych. W ramach serwisu dostępna jest popup’owa porównywarka, która ułatwia podejmowanie decyzji zakupowej.

Ideo wykonało sklep internetowy na platformie Magento 1. Zlecenie obejmowało import oferty produktowej z systemu ERP, używanego dotychczas przez Klienta oraz wykonanie modułu kosztów dostawy.

Podczas wdrożenia korzystaliśmy z gotowego szablonu graficznego, który został dostosowany do indywidualnych wymagań Zamawiającego. Zlecenie obejmowało import oferty produktowej z systemu ERP, używanego dotychczas przez Klienta.

Ponadto został wykonany dedykowany moduł kosztów dostawy. Opłata za wysyłkę zależy od gabarytów i wagi towaru oraz ilości i konfiguracji pomiędzy zamówionymi produktami.

Główne korzyści dla Klienta
  • Prosty w obsłudze panel administracyjny,
  • szybkie wdrożenie e-sklepu dzięki gotowym rozwiązaniom,
  • minimalizacja kosztów,
  • atrakcyjne przedstawienie oferty produktowej.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas