ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Ideo nominowane do konkursu Ekomersy 2017

Ekomersy 2017 to 5. edycja jednego z najważniejszych konkursów w polskim internecie. Wśród finalistów znalazła się firma Ideo Software House i Agencja Interaktywna, która jest nominowana za 4 realizacje w kategoriach dla agencji.
Adrian Kaczor
Adrian Kaczor
Menedżer ds. Kluczowych Klientów
Darmowa konsultacja

Konkurs Ekomersy organizowany jest do 2012 roku i stanowi jeden z najbardziej znaczących wydarzeń w polskim internecie. Jego celem jest wyłonienie firmy, usługi lub produktu, które w sposób znaczący wpłynęły na rozwój polskiego e-commerce.

Nagrody przyznawane są w 3 głównych kategoriach:

  • Kategorie dla dostawców produktów, usług dla sprzedających online
  • Kategorie dla agencji
  • Kategorie dla sklepów internetowych

Pierwszy etap wyłonienia zwycięzców odbywa się poprzez głosowanie internautów. Każdy użytkownik może za pośrednictwem Facebooka oddać 5 głosów. Głosy można oddawać na oficjalnej stronie Ekomersy.

Z każdej kategorii przechodzi 60% nominowanych, którzy osiągnęli najwyższą ilość głosów. 29 listopada swoje głosy oddaje jury. Wygrywa nominowany, który uzyska łącznie największą ilość głosów.

Nominowane realizacje Ideo Software House

Aż 4 realizacje wykonane przez Ideo zakwalifikowały się do głosowania internautów w Kategorii dla agencji:

Najlepsza agencja wspomagająca generowanie sprzedaży:

  • Ideo Force z kampanią dla Uniformix wdrożone działania obejmowały przeprowadzenie kampanii AdWords, Google Merchant Center oraz remarketingu. Kierowane były na rynek niemiecki dla niemieckiej wersji strony i analogicznie na polski.
  • Ideo z działaniami dla Emarket Anna Maziarz (meblemix.pl) – zaprojektowany i wdrożony sklep prezentuje najważniejsze treści w sposób klarowny i estetyczny. Ponadto został on m.in. zintegrowany z porównywarkami cen, wypozycjonowany, jak i promowany poprzez kampanię CPC

Najlepsza agencja wdrożeniowa:

  • Ideo z wdrożeniem BRW.com.pl – opracowany i wdrożony sklep posiada szereg funkcjonalności np. instrukcja montażu, moduły zniżek, listy życzeń. Ponadto sklep został zintegrowany z już wykorzystywanymi przez klienta platformami i systemami. Realizacja została doceniona w III edycji konkursu e-Commers Polska Awards oraz Webstarfestival.
  • Ideo z wdrożeniem iParts.pl – stanowi jedno z największych realizacji tego typu w Polsce. Platforma sklepu została oparta na autorskim systemie Edito CMS. System ERP połączono z zewnętrznym systemem logistycznym oraz z systemem katalogowania części TecDoc Webserivce CRM.

29 listopada 2017 będzie miała miejsce uroczysta gala, na której nastąpi ogłoszenie wyników oraz przyznanie nagród.

raport_ecommerce_


 


Może zainteresują Cię także

Wolno ładujące się strony wypadną z Google

16 października 2017
Zespół Google poinformował na blogu, że od lipca 2018 roku strony internetowe, które wolno ładują się w segmencie mobilnym będą miały niższy ranking w wynikach wyszukiwania.

Nowe przepisy dot. ochrony danych osobowych RODO

13 października 2017
Największą zmianą w dotychczas obowiązujących przepisach jest odniesienie do ochrony danych osobowych w internecie, czego do tej pory, z wiadomych względów, brakowało.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas