Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Wdrożyliśmy PWA w e-sklepie Black Red White

Przeglądaj sklep i poznawaj produkty BRW również w trybie offline.

Grupa Black Red White należy do grona naszych stałych Klientów. Od ponad 10 lat wspólnie rozwijamy i optymalizujemy narzędzia e-commerce, które wspierają sprzedaż internetową produktów firmy.

W tym czasie wdrożyliśmy sklep internetowy, który na bieżąco rozwijamy i udoskonalamy nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Jakiś czas temu pojawił się pomysł, by stworzyć aplikację mobilną. Klientowi bardzo zależało, by spełniać oczekiwania wszystkich użytkowników, niezależnie od tego z jakich urządzeń korzystają. Jako sposób odpowiedzi na te potrzeby, wspólnie z Klientem wybraliśmy technologię Progressive Web App (PWA).

Zmodyfikowany sklep internetowy Klienta działa jak standardowa strona internetowa, a jednocześnie wygląda i zachowuje się jak aplikacja. Oznacza to, że użytkownik nie musi pobierać i instalować oprogramowania na urządzeniu, gdyż wszystko odbywa się w przeglądarce internetowej. Co więcej, PWA pozwala na działanie strony w trybie offline, przeglądanie oferty sklepu internetowego oraz dodawania produktów do ulubionych. Odpowiada za to m.in. mechanizm Service Worker oraz strategia Network First (Network Falling Back to Cache).

Strona została zoptymalizowana pod kątem szybkości działania. Wdrożyliśmy technologię SPA (Single Page Application) oraz SSR (Server-Side Rendering), które dbają o szybkie renderowanie elementów na stronie.

Twój sklep potrzebuje PWA? Napisz do nas

Więcej informacji w opisie wdrożenia aplikacji PWA w sklepie internetowym BRW.

Zapraszamy także do lektury technicznego case study opisującego realizację tego projektu.

Może zainteresują Cię także

Nowa strona internetowa Lotto.pl

30 września 2020
Niezwykle wydajna platforma IT, atrakcyjna szata graficzna oraz intuicyjna nawigacja to główne cechy wdrożonego przez Ideo nowego serwisu lotto.pl. W godzinach losowania i publikacji wyników jest to najpopularniejsza strona internetowa w Polsce.

Podkarpackie Virtual Expo 2020

21 września 2020
Wirtualne targi branż związanych z lotnictwem, motoryzacją, IT i telekomunikacją oraz pracą i jakością życia.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas