Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Anna Wolanin

Kompetencje:

  • Wdrożenia omnichannel i integracje systemów
  • Optymalizacja operacji e-marketingowych
  • E-commerce i obsługa klienta w kanałach zdalnych
Anna Wolanin
Anna Wolanin
E-commerce, Automatyzacja procesów
Darmowa konsultacja

Anna Wolanin to ceniona ekspertka i team leader zespołów wdrożeniowych. W swojej pracy skupia się nie tylko na prawidłowej i terminowej realizacji zdań, ale także na ciągłej analizie projektu. Wiedza i kompetencje pozwalają jej z łatwością diagnozować i rozwiązywać pojawiające się trudności, a także przewidywać te, które mogą pojawiać się w przyszłości.

Jej atutem jest także umiejętność współpracy z klientami. Zrozumienie ich potrzeb oraz uwarunkowań biznesowych, pozwala wypracowywać najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązania, przynoszące firmom wymierne korzyści.

Anna Wolanin zdobyła ponad 10-letnie doświadczenie realizując złożone i wymagające projekty dla dużych firm. Pośród nich można wymienić realizację platform e-commerce dla Meble.pl, Liberty Motors i Black Red White, programy lojalnościowe dla Nestle, portale wizerunkowe oraz informacyjne dla Grupy KRUK, portal crowdsourcingowy dla SPRINET czy portal konsultacji społecznych Urzędu Miasta Rzeszowa. Koordynowała także pracami związanymi z opieką i pracami supportowymi dla GUS.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas