ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Konsulting

Każdy biznes musi odnaleźć się pomiędzy silną konkurencją, zmieniającymi się trendami i dynamicznie rozwijającą się technologią. Wspieramy firmy kompetencjami popartymi doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego wyzwania.

Firmy chętnie korzystają z porad zewnętrznych specjalistów. Mających wiedzę, kompetencje i dostarczających niezależny punkt widzenia.
Marcin Wojtoń
Marcin Wojtoń
Business development, Obsługa Klienta
Darmowa konsultacja

Celem naszego zespołu jest dostarczenie wartości w realizacji projektów oraz zwiększanie konkurencyjności klientów.

Gromadzone przez lata doświadczenie, współpraca z polskimi przedsiębiorcami i międzynarodowymi korporacjami oraz wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność, czynią z Ideo Konsulting sprawdzonego partnera biznesowego.

Z naszymi klientami budujemy długofalowe relacje oparte na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i profesjonalizmie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie analityki, doradztwa biznesowego oraz rozwiązań IT, które każdego dnia poprawiają wyniki biznesowe naszych klientów.

Nasz zespół posiada szeroką wiedzę i kompetencje z kluczowych dla biznesu obszarów. Zaawansowana analityka, strategie, planowanie i rozwój marek w sieci, wdrożenia rozwiązań informatycznych, bezpieczeństwo systemów IT, doradztwo prawne i komunikacyjne to tylko niektóre z nich. Specjaliści Ideo Konsulting od lat doradzają przedsiębiorcom i pomagają im podejmować ważne decyzje biznesowe.

Każdy projekt zaczynamy od spotkania z klientem oraz poznania jego oczekiwań, możliwości i otoczenia biznesowego. Analityka i briefing pozwalają nam zrozumieć przed jakimi wyzwaniami staje, a tym samym, przed jakimi staniemy i my. W ten sposób dobieramy, realizujemy i wdrażamy najlepsze dla niego rozwiązania, zwiększające konkurencyjność i efektywność firmy. Najczęściej nie zajmujemy się ogólnymi problemami, z jakimi spotkają się firmy. Skupiamy się natomiast na indywidualnych zadaniach, często niemożliwych do prostego skategoryzowania.

Swój czas i umiejętności oddajemy do dyspozycji naszych klientów. Reagujemy na potrzeby, konsultujemy pomysły i służymy radą. Wiedza oraz doświadczenia Ideo Konsulting pozwalają skutecznie realizować każde, nawet najbardziej wymagające zadania. Wierzymy jednak, że najlepsze efekty osiąga się przy wzajemnej współpracy, dlatego to klient zawsze jest dla nas najważniejszy. To on, jak nikt inny, zna swoją własną działalność.

Komu doradzamy

Z równym zaangażowaniem i sumiennością realizujemy projekty doradcze zarówno dla międzynarodowych korporacji, czołowych krajowych firm, średnich i małych przedsiębiorstw, jak i dla start-upów, firm rodzinnych i organizacji stawiających pierwsze kroki w biznesie.

Nasze elastyczne i profesjonalne podejście cieszy się uznaniem i zaufaniem wielu klientów. Wśród nich znalazły się marki takie jak:

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas