ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Ewelina Zaguła

Kompetencje:

  • Biznes plany i studia wykonalności
  • Przejęcia i akwizycja (M&A) podmiotów internetowych
Ewelina Zaguła
Ewelina Zaguła
Finanse, Doradztwo inwestycyjne
Darmowa konsultacja

Ewelina Zaguła to ekspert związany z branżą finansów od kilkunastu lat. Od ponad 11 lat współpracuje z Ideo Sp. z o.o., gdzie odpowiada za nadzór nad całokształtem działań oraz realizację polityki finansowej firmy. Od 10 lat zajmuje się koordynacją i rozliczaniem projektów unijnych.

Doświadczenie finansowe, które posiada, jest wynikiem pracy przy ogólnym nadzorze i kontroli nad finansowymi aspektami funkcjonowania firmy. Zajmuje się także doradztwem inwestycyjnym. Przygotowywała budżety, biznes plany, analizy finansowe oraz rozliczenia dla dużych projektów m.in. z funduszy unijnych.

W 2007 r. Księgowa Projektu „Zintegrowane staże absolwenckie w przedsiębiorstwach partnerskich elementem „Strategii Rozwoju Podkarpackiego Klastra Firm Informatycznych” w ramach Działania 2.6. Regionalne Strategie Innowacyjne i transfer wiedzy ZPORR. Od 2017 r. Księgowa Projektu „IDEA Global”, akceleratora przedsiębiorczości dla sektorów IoT/IT, Healthcare, Automotive, Fintech/Insurtech, POIR, zorganizowanego w ramach Działania 2.4 Współpraca w ramach krajowego systemu innowacji.

Ukończyła studia podyplomowe – Zarządzanie finansami firmy. W 2007r. Laureatka konkursu na najlepszą pracę magisterską z dziedziny Bankowości.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas