Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Jacek Tobiasz

Kompetencje:

  • Wdrożenia i budowy systemów teleinformatycznych
  • Wybór optymalnych technologii i systemów
  • Projektowanie systemów i aplikacji
  • Bezpieczeństwo systemów IT
Jacek Tobiasz
Jacek Tobiasz
Projektowanie systemów IT, Optymalizacja
Darmowa konsultacja

Jacek Tobiasz jest doświadczonym inżynierem systemów informatycznych z ponad 14 letnim doświadczeniem w branży IT. Nieustannie doskonali własne kompetencje tak, aby realizowane przez niego projekty gwarantowały wysokie standardy wykonania. Ukończył specjalistyczny kurs „Projektowanie samoobsługowych rozwiązań Business Intelligence i Big Data”.

Przygotowuje audyty środowisk i potrzeb informatycznych w firmach z uwzględnieniem ich indywidualnych uwarunkowań. Na ich podstawie tworzy rekomendacje rozwiązań oraz dobiera odpowiednie technologie i systemy, mające zwiększać wydajność pracy. Na co dzień jest także liderem zespołu programistów, wykonujących zadania dla średnich i dużych klientów.

W trakcie swojej kariery projektował i wdrażał rozwiązania dla takich klientów jak PGNiG, Wolters Kluwer, Śnieżka, Asseco, czy PAP. Brał udział w pracach projektowych i wdrożeniowych dla jednego ze światowych liderów rynku tytoniowego oraz znanej grupy medialno-telekomunikacyjnej. Prowadził także prace związane z realizacją wewnętrznej platformy komunikacyjnej dla światowego lidera w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego oraz doradztwa transakcyjnego.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas