Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Nowa odsłona serwisu Kongresprofesjonalistow.pl

Kongres Profesjonalistów Public Relations jest wydarzeniem cyklicznym skupiającym osoby pracujące w branży PR, bądź z nią sympatyzujące. Przedsięwzięcie organizowane jest przez wydawnictwo i portal branżowy - Newsline.pl oraz Internet Software House i Agencję Internetową - Ideo.

Zadania i cele

Serwis www.kongresprofesjonalistow.pl pełni funkcję informacyjną, promocyjną, jak i wizerunkową wydarzenia.

Zadanie obejmowało instalację, konfigurację i modyfikację szablonu oraz migrację treści z dotychczasowego serwisu. Ponadto witryna została wzbogacona o nowe funkcjonalności, które usprawniają komunikację z uczestnikami Kongresu (np. moduł obsługi korespondencji seryjnej). Istotnym elementem serwisu jest formularz zgłoszeniowy, za pomocą którego zainteresowani mogą zgłosić swój udział w wydarzeniu.

Firma Ideo, jako współorganizator przedsięwzięcia, odpowiedzialna jest za obsługę i aktualizacje serwisu.

Projekt został zrealizowany w oparciu o rozwiązanie typu Open Source. WordPress to jeden z popularniejszych systemów, którego główną zaletą jest możliwość implementacji gotowych szablonów oraz szeroki wybór wtyczek rozszerzających funkcjonalność platformy.

Tak jak w przypadku wielu projektowanych i uruchamianych przez nas stron internetowych zadbaliśmy o odpowiednią optymalizację SEO. Dzięki przeprowadzonemu audytowi i wprowadzonym zmianom zwiększyliśmy znacząco potencjał serwisu pod kątem pozycjonowania w wynikach wyszukiwania Google. Zajęliśmy się także stałym doradztwem związanym z planowanymi i podejmowanymi działaniami marketingowymi, mającymi na celu wypromowanie samego wydarzenia dla ściśle określonego audytorium. Więcej na temat działań związanych z optymalizacją i promocją.

Główne korzyści dla Klienta
  • Odświeżenie wizerunku marki,
  • promocja wydarzenia w sieci,
  • nowoczesne narzędzie usprawniające komunikację z uczestnikami Kongresu,
  • witryna dostosowana do użytkowników urządzeń mobilnych.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas