Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Serwis informacyjno-wizerunkowy dla Silesian Pharma

Silesian Pharma Sp. z o.o. to firma, należąca do Grupy Farmacol. Oferuje wysokiej jakości produkty farmaceutyczne i wyroby medyczne. Firma kieruje swoje preparaty do różnych grup konsumentów - dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób starszych. Wysoka jakość oferowanych produktów porównywalna jest z liderami w swoich kategoriach produktowych.

Zadania i cele

Naszym zadaniem było stworzenie informacyjno-wizerunkowego serwisu WWW. Powstał on w oparciu o autorską platformę zarządzania treścią Edito CMS co pozwoliło na zastosowanie elastycznej budowy modułowej z zaimplementowanym szerokim zakresem funkcjonalności.

Zaawansowany system zarządzania treścią, układem i stroną WWW oraz komunikacją z użytkownikami.

Moduł produktowy spełnia rolę rozbudowanego katalogu produktów i ma charakter informacyjny. Z poziomu panelu administracyjnego dostępne są opcje dodawania i usuwania poszczególnych produktów, ich opisu, składu, publikowania zdjęć i dodatkowych informacji przydatnych dla użytkowników. Każdy produkt przypisany zostaje do właściwej kategorii, według której można następnie filtrować wyniki wyszukiwania. Ułatwia to późniejsze wyszukiwanie informacji oraz pozwala na zaprezentowanie oferty w klarowny sposób.

Klient zlecił nam również stworzenie dedykowanego projektu graficznego. Przy budowie strony wykorzystaliśmy technologię RWD, co pozwala na automatyczne dostosowywanie układu i wyglądu do rozmiarów okna przeglądarki. Dzięki temu możliwe jest przeglądanie strony na dowolnym urządzeniu, zarówno stacjonarnym, jak i mobilnym.

Główne korzyści dla Klienta
  • Rozbudowane karty produktów,
  • prosty w obsłudze interfejs,
  • atrakcyjna wizualnie prezentacja oferty,
  • intuicyjna nawigacja,
  • przejrzysta struktura informacji.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas