Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Serwis internetowy dla "BOZ" S.A.

„BOZ” S.A. to firma handlowa specjalizująca się w dystrybucji materiałów budowlanych, artykułów wykończeniowych oraz armatury i ceramiki łazienkowej. Firma od początku konsekwentnie realizuje plan ekspansji produktowej i terytorialnej, a dowodem na to jest stale poszerzający się asortyment oraz otwieranie nowych oddziałów w Regionie Południowo-Wschodniej Polski.

Zadania i cele

Naszym celem było przygotowanie nie tylko estetycznej, dedykowanej kreacji graficznej, ale również zależało nam na tym, aby strona była czytelna i funkcjonalna. Nowy serwis dla „BOZ” S.A. zrealizowany przez Ideo pełni przede wszystkim funkcję informacyjną.

Strona pozwala aktualnym oraz przyszłym Klientom na szybkie dotarcie do informacji na temat firmy, oferty i bieżących promocji.

Prezentowany serwis internetowy powstał w oparciu o autorski system zarządzania treścią Edito CMS, zaprojektowany jako system modułowy. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się w przypadku dynamicznie rozwijających się firm, właśnie takich jak BOZ. Poza treściami informacyjno-sprzedażowymi wdrożone zostały „Inspiracje”, zawierające galerię zdjęć pomocnych przy aranżacyjnych dylematach. Zdjęcia są podzielone na różne kategorie tematyczne oraz istnieje możliwość dodania opisu do nich i załączenia plików graficznych do pobrania, o dużej rozdzielczości.

Główne korzyści dla Klienta
  • Szybkie i łatwe edytowanie zawartości serwisu,
  • odświeżenie wizerunku firmy w Internecie,
  • nowoczesna i estetyczna strona,
  • serwis dostosowany dla obsługi urządzeń mobilnych,
  • użyteczna i funkcjonalna strona.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas