Serwis internetowy marki Forum Seating

Forum Seating jest marką należąca do Grupy Nowy Styl – jednej z największych grup meblarskich w Europie. W ofercie firmy znajdują się fotele do kin i teatrów, krzesła audytoryjne, siedziska stadionowe oraz trybuny stadionowe.

Zadania i cele

Zadaniem jakie Klient nam powierzył, było wdrożenie nowego serwisu w oparciu o system CMS, który umożliwiłby prostą i sprawną, samodzielną aktualizację treści merytorycznych, publikowanych w serwisie. Najważniejszymi z nich były dla klienta m.in. baza produktowa oraz lista dotychczas zrealizowanych zleceń.

Serwis został przygotowany zgodnie z dostarczonym przez Klienta projektem graficznym. Jako silnik pozwalający na zarządzanie serwisem wykorzystaliśmy Edito CMS. W serwisie celowo zrezygnowaliśmy z elementów flash oraz dokonaliśmy kilku innych adaptacji, które sprawiają, że serwis jest poprawnie wyświetlany również na urządzeniach mobilnych.

Dodatkowo, strona została dostosowana pod kątem efektywności działań prowadzonych w obszarze marketingu w wyszukiwarkach internetowych, w tym optymalizacji SEO.

Główne korzyści dla Klienta
  • intuicyjny w obsłudze CMS, który pozwala na samodzielną aktualizację treści,
  • responsywy design,
  • strona dostępna w kilku wersjach językowych: polskiej, hiszpańskiej, francuskiej, niemieckiej oraz angielskiej,
  • dostosowanie kodu, treści oraz grafiki pod kątem lepszej widoczności witryny w Google.
... a co możemy zrobić dla Ciebie ?