Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Serwis rekrutacyjny dla Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank S.A oferuje dedykowane rozwiązania finansowe dla osób indywidulanych, przedsiębiorstw oraz międzynarodowych korporacji. Jest w Polsce drugim co do wielkości aktywów bankiem. Nieustannie się rozwija, stawiając na jak najlepszą obsługę konsumenta. Obecnie posiada ponad 5 mln klientów w Polsce. Jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień.

Zadania i cele

Serwis rekrutacyjny "Kariera" jest kolejnym, realizowanym w ramach naszej współpracy z Bankiem projektem. Nowa strona ma wpomóc Klienta w obsłudze procesu rekrutacji i zatrudnianiu nowych pracowników. Serwis zbudowaliśmy w oparciu o nasz autorski system Edito.

Wsparcie procesu rekrutacji i wzmocnienie wizerunku Banku

Strona www.kariera.santanderconsumer.pl stanowi nowoczesną i funkcjonalną wizytówkę Banku, w której dostepne są aktualne ogłoszenia o pracę. Na stronie głównej znalazły się elementy interaktywne i krótkie filmy, które w ciekawy sposób przedstawiają specyfikę i atmosferę pracy panującą w Banku. Osobna zakładka z ofertami pracy, prezentuje w sposób estetyczny i czytelny ogłoszenia z rożnych placówek Banku. Integracja strony z eRecruterem pozwala na bezpośrednie wyświetlanie się ofert pracy w serwisie Klienta, wraz z linkiem do formularza rejestracyjnego.

Atrakcyjnym rozwiązaniem jest również Emplobot (ChatBot rekrutacyjny). Ułatwia znalezienie interesujących ofert pracy oraz możliwia przeprowadzenie rozmowy o pracę w formie zdalnej.

Główne korzyści dla Klienta
  • Nowoczesna i czytelna strona z ofertami pracy,
  • intuicyjne narzędzie do prowadzenia rozmowy o pracę,
  • automatyczne wyświetlanie się ogłoszeń,
  • spójność wizerunkowa Banku.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas