Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Serwis wizerunkowy poświęcony 25-leciu Wolności

Kancelaria Prezydenta RP to zorganizowana struktura urzędnicza zapewniający realizację konstytucyjnych uprawnień Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Status prawny Kancelarii został ustanowiony Zarządzeniem nr 1 Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 28 marca 2006 roku.

Zadania i cele

Kancelaria Prezydenta RP zleciła nam przygotowanie dedykowanego serwisu internetowego upamiętniającego wydarzenia, które zmieniły oblicze Polski, a mianowicie: obrady Okrągłego Stołu trwające od 6 lutego do 5 kwietnia, wybory do Sejmu i Senatu z 4 czerwca oraz utworzenie 12 września rządu przez wywodzącego się z „Solidarności” premiera Tadeusza Mazowieckiego.

Dokonania narodu polskiego z ostatnich 25 lat, są zmianami na miarę tysiąclecia. To drugi złoty wiek w historii naszego państwa.

Prezydent Bronisław Komorowski w rozmowie z PAP

Zaprojektowany przez nas prosty i intuicyjny serwis pozwala prześledzić na linii czasu najważniejsze wydarzenia ostatnich 25 lat. Zachęca również do podejmowania aktywności upamiętniających rocznicę zapoczątkowania zmian w naszym kraju.

W serwisie znajdują się informacje na temat wydarzeń w kraju i na świecie inspirowanych zmianami zapoczątkowanymi 4 czerwca 1989 roku. Na bieżąco publikowane są także aktualności związane z obchodami rocznicowymi. Organizatorzy wydarzeń mogą także wypełnić wniosek z prośbą o udzielenie patronatu Prezydenta RP oraz zapoznać się z listą już uzyskanych patronatów. W planach jest dalsza rozbudowa strony o kolejne elementy.

Serwis wdrożony w oparciu o Edito CMS wykorzystuje mechanizmy RWD ułatwiając przeglądanie go na urządzeniach z różną wielkością ekranów.

Główne korzyści dla Klienta
  • Odświeżenie wizerunku Kancelarii Prezydenta RP,
  • responsywy design,
  • prosta i intuicyjna nawigacja,
  • wyeksponowanie najważniejszych wydarzeń na osi czasu,
  • atrakcyjna szata graficzna,
  • patriotyczny serwis, pełniący rolę edukacyjną i informacyjną.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas