Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Strona informacyjna dla Snekkern (Wordpress)

Snekkern wyposaża domy oraz domki letniskowe w produkty budowlane, urządzenia oraz meble. Dysponuje rozwiniętą siecią handlową z 19 sklepami na terenie całej Norwegii. Firma już od ponad 100 lat swojej działalności łączy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnymi metodami produkcji.

Zadania i cele

Klientowi zależało na stworzeniu nowego serwisu, który byłby wizytówką marki. Istotne było również wdrożenie funkcjonalności umożliwiających sprawne zarządzanie głównym serwisem i jego subportalami, które należą do partnerów biznesowych Klienta.

Wordpress w trybie Multisite, pozwolił na integrację serwisu marki z subserwisami franczyzobiorców.

Dla Klienta przygotowaliśmy nową stronę opartą o system Wordpress. W oparciu o opracowane przez nas makiety projektu, przekazaliśmy Klientowi zalecenia i rekomendacje projektowe. Na ich podstawie zaprojektowaliśmy spójny szablon graficzny dla centralnego portalu oraz subportali franczyzobiorców. Główny administrator może łatwo zarządzać wieloma stronami z poziomu jednego panelu. Ponadto wdrożony przez nas system banerowy, daje mu możliwość wstawiania reklam na każdej podstronie firmy.

System na bieżąco agreguje treści ze wszystkich podserwisów do głównego portalu. Newsy, referencje oraz ogłoszenia dodawane na subportalach, pojawiają się równocześnie na centralnej stronie firmy. Dzięki temu użytkownicy mają dostęp do ważnych informacji, zebranych w jednym miejscu.

 

Główne korzyści dla Klienta
  • Nowoczesna i funkcjonalna strona www,
  • szybkie i sprawne zarządzanie portalem i subportalami,
  • jednolita i przejrzysta architektura informacji,
  • sprawne wyszukiwanie informacji, dzięki kategoryzacji produktów, referencji i dostawców.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas