Lubimy się!

Pomożemy Ci odnaleźć równowagę między strefą osobistą a zawodową. Pracując z nami nie musisz zastanawiać się, czy wystarczająco dużo czasu poświęcasz sobie i rodzinie.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 16.00. Wiemy, że ważna jest dla Ciebie realizacja prywatnych zobowiązań oraz odpoczynek w gronie znajomych i rodziny.

Nie odmawiamy możliwości skorzystania z dowolnej formy urlopu, a w określonych przypadkach umawiamy się także na pracę zdalną. Wiemy, że nie zawsze najlepsze pomysły powstają w standardowych godzinach pracy. Jeśli potrzebujesz bardziej elastycznych godzin to także staramy się stwarzać taką możliwość.


Razem pracujemy i świętujemy

Wszystkie sukcesy pracowników są dla nas powodem do radości. Nawet te niezwiązane z pracą zawodową. Razem z Tobą cieszymy się ze ślubu, narodzin dzieci czy okrągłego jubileuszu pracy.

Lubimy robić niespodzianki, dlatego co jakiś czas zamawiamy praktyczne gadżety firmowe. Możesz je zabrać do domu lub korzystać z nich w pracy (np. ciepły polar, kubek, w którym zaparzysz pyszną kawę). Inicjujemy też różne programy, ankietujemy potrzeby i staramy się dbać o przyjazne środowisko pracy.


Umiejętnie wspieramy

Wiemy, że zatrudniamy kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi, którzy mają w głowach pełno pomysłów.

Wspieramy wszelkie inicjatywy, które służą rozwojowi – zarówno Twojemu, jak i firmy. Pomagamy również pracownikom, którzy chcą rozwijać autorskie start-upy. Oferujemy mentoring, pomoc w znalezieniu inwestora czy udostępniamy własne zasoby. Dla tych, którzy chcą podszkolić się w obszarze e-marketingu członkowie naszego Centrum Kompetencyjnego oferują bezpłatną koleżeńską pomoc.

 

Zobacz także:

Klienci o nas