Asystent/ka ds. Finansowych

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za zapewnienie wsparcia pracy działu finansów.
Miejsce pracy: Rzeszów
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków

  • Obsługa systemu elektronicznego obiegu dokumentów finansowych,
  • Wystawianie faktur VAT, korygujących i innych dokumentów finansowych,
  • Dokonywanie płatności bezgotówkowych,
  • Obsługa  transakcji gotówkowych i rozliczanie pracowników,
  • Obsługa spraw związanych z  domenami:  rejestracja i odnawianie (pilnowanie terminów); transfery i cesje domen, czuwanie nad rozrachunkami z registrerem i klientem,
  • Obsługa spraw związanych z hostingiem: podpisywanie umów i aneksów, współpraca z działem Administracji IT,
  • Dbanie o fachowość i terminowość powierzonych zadań i bieżące raportowanie dla celów przełożonego,
  • Wsparcie działu księgowości oraz współpraca z innymi działami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku: ekonomia, finanse, rachunkowość,
  • Mile widziane doświadczenie w dziale finansowo-księgowym,
  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości, przepisów podatkowych, prawa finansowego,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia,
  • Skrupulatność, dokładność,  terminowość,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Profesjonalnie przygotowany proces onboardingu,
  • Rozbudowany pakiet dofinansowań i benefitów pracowniczych,
  • Możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą),
  • Przyjazną atmosferę pracy i zachowanie work/life balance,
  • Plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy.

Sposób aplikacji

CV i LM oraz przykłady zrealizowanych projektów prosimy wysyłać na adres: praca // ideo.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Sp. z o.o."

Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych

Klienci o nas