ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Zostaliśmy Pimcore Silver Partner

W dobie postępującej automatyzacji i cyfryzacji klienci e-sklepów spodziewają się unikalnych rozwiązań, które podniosą szybkość i wygodę zakupów. Odpowiedzią na te potrzeby jest wielofunkcyjna platforma Pimcore.

Platformy typu PIM czyli Product Information Management, łączą wiele obszarów, które są związane ze sprzedażą. Zarówno z poziomu klienta, jak i właściciela e-commerce.

Wdrażając PIM sprzedawcy otrzymują zintegrowane i wygodne narzędzie, które pozytywnie wpływa m.in. na wzrost konwersji, redukcję kosztów i kompleksowo wspiera działania promocyjne.

Z kolei klientom platforma zapewnia wygodę podczas zakupów, zawsze aktualne informacje produktowe oraz jeszcze wyższy poziom User Experience.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do artykułu: Jak platforma PIM odmieni działania marketingowe w Twoim e-commerce

Dynamika wzrostu branży e-commerce była szczególnie widoczna w ostatnim roku. Zakupy przez internet muszą gwarantować pozytywne doświadczenia oraz być maksymalnie dopasowane do wysokich oczekiwań rosnącej liczby konsumentów. Platformy PIM są kierunkiem, w którym powinny rozwijać się szczególnie duże sklepy internetowe. Dzięki nim zarządzanie ofertą staje się wygodniejsze, a zarazem mniej czasochłonne. Co więcej, zyskują na tym doświadczenia konsumenckie.” - mówi Anna Wolanin, specjalista e-commerce w Ideo.

Nasi specjaliści są świadomi rozwijających się trendów. Chętnie doradzamy Klientom jakie narzędzia i metody pozwolą na optymalizację i rozwój ich biznesów. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług, szczególnie w obszarach tak dynamicznie rozwijających się, jak e-commerce. Z tego względu nieustannie poszerzamy swoje kompetencje, czego dowodem jest uzyskanie tytułu PimCore Silver Partner. Tym samym staliśmy się jedną z 9 firm w Polsce, które posiadają tytuł Partnera Pimcore.

Certyfikaty zdobywane w PimCore Academy są potwierdzeniem kompetencji uzyskanych w trakcie szkoleń związanych z projektowaniem, wdrażaniem i codziennym utrzymaniem platformy PimCore.

Każdy taki kurs to dla nas cenne źródło wiedzy. Dzięki nim nie tylko sami się rozwijamy, ale również mamy realny wpływ na jakość usług, które oferujemy. Dzięki zdobytym certyfikatom PimCore możemy jeszcze lepiej zrozumieć potencjał systemu, łatwiej tworzyć własne rozwiązania i rozszerzenia oraz pozyskać wiedzę, jak efektywniej prowadzić sprzedaż. Są to wartości, które są pożądane przez wielu Klientów, gdyż dzięki nim zyskują nie tylko wdrożeniowca, ale partnera biznesowego, który aktywnie wspiera ich cyfrowy rozwój.” – dodaje Dawid Mądry, Project Manager oraz PimCore Consultant w Ideo.

Efektem aktywnego udziału naszych specjalistów w PimCore Academy są uzyskane w ostatnim czasie certyfikaty: Pimcore Consultant (x3), Pimcore Enterprise Developer (x2), Pimcore Senior Developer (x4) oraz Pimcore Junior Developer (x1). Stanowią one potwierdzenie naszej wiedzy i doświadczenia w zakresie wdrożeń i rozwoju platformy PimCore.


Jednym z przykładów jest wdrożenie PimCore dla Air-Com Pneumatyka-Automatyka – producenta i dystrybutora elementów i urządzeń pneumatyki siłowej. Projekt zakładał m.in. stworzenie platformy B2B, którą połączyliśmy z PimCore, co w efekcie wzmocniło sprzedaż internetową Klienta. Dodatkowo usprawniło i ujednoliciło zarządzanie produktami oraz danymi produktowymi. W przypadku Klienta automatyzacja tych procesów była kluczowa, gdyż sklep oferuje ponad 400 tys. artykułów podzielonych na ok. 40 głównych kategorii. Obecnie zestaw atrybutów i cech każdego produktu jest pobierany z Pimcore i wyświetlany w platformie sprzedażowej Klienta.

Może zainteresują Cię także

Bilet w telefonie - nowa aplikacja dla MPK Kraków

2 sierpnia 2021
Nowoczesny system weryfikacji biletów, który zwiększa komfort pasażerów MPK Kraków oraz ułatwia codzienną pracę kontrolerów.

Lotto.pl to największy e-commerce w Polsce

6 lipca 2021
W najnowszym zestawieniu "Najwięksi Money.pl 2021" liderem polskiego rynku e-commerce został uznany Totalizator Sportowy.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas