Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Krzysztof Kawalec

Kompetencje:

  • Wdrożenia i budowy systemów informatycznych
  • Innowacje i rozwój nowych produktów
  • Projektowanie systemów i aplikacji
  • Bezpieczeństwo systemów IT
Krzysztof Kawalec
Krzysztof Kawalec
Projektowanie systemów, Bezpieczeństwo IT
Darmowa konsultacja

Krzysztof Kawalec to sprawdzony menadżer projektów IT oraz projektant systemów informatycznych. Na co dzień pełni rolę Dyrektora Działu IT w Ideo Sp. z o.o. oraz odpowiada za wyznaczanie kierunków rozwoju sekcji technologicznych. Pasja do nowych technologii przekłada się w jego pracy na poszukiwanie innowacyjnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań – zarówno wewnętrznych, jak i dedykowanych klientom – pomagających zwiększać wydajność procesów biznesowych oraz budować przewagę konkurencyjną.

Jest zwolennikiem stosowania rozwiązań DevOps zarówno w kwestiach technologicznych, jak i podejściu biznesowym. Posiada certyfikaty Microsoft Certified Technology Specialist oraz Professional Scrum Master.

Jego pracę cechuje łatwość w diagnozowaniu i ocenie problemów, skuteczny podział zagadnienia na zadania szczegółowe i przydzielania ich odpowiednim osobom w zespole. Pozwala to na efektywną i możliwie szybką realizację nawet najbardziej zaawansowanych i złożonych technologicznie projektów. Swoje kompetencje i zdolności potwierdził podczas współpracy z kluczowymi klientami Ideo – PGNiG, Santander, BPH TFI, Wolters Kluwer, ING Real Estate, Śnieżka i Ucando.

Krzysztof Kawalec jest również autorem i pomysłodawcą zaawansowanego, skalowalnego systemu Edito CMS oraz współautorem systemu Logito, efektywnego rozwiązania informatycznego dla biznesu.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas