Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Serwis internetowy dla Technik & Medien Verlag [Wordpress]

Technik & Medien Verlag to austriackie wydawnictwo założone w 2000 roku, tworzące publikacje na temat nowoczesnych technologii produkcji. Od 2017 roku firma publikuje i wydaje magazyn B2B - IoT4 Industry & Business.

Zadania i cele

Dla Klienta stworzyliśmy serwis wizerunkowy oparty o WordPress – jeden z najpopularniejszych otwartych systemów CMS. Szablon został zmodyfikowany zgodnie z wymaganiami Klienta i dostosowany do Jego potrzeb.

Serwis rozbudowaliśmy m.in. o magazyn w postaci e-paper oraz system subskrypcyjny.

Na portalu został wdrożony system umożliwiający internautom zapisy na wysyłkę abonamentową pism publikowanych przez wydawnictwo. Serwis został zaopatrzony także w archiwum, dzięki czemu użytkownicy portalu mają nieograniczony dostęp do wszystkich publikacji. Proces przeszukiwania został usprawniony poprzez podzielenie archiwum na odrębne kategorie. Wprowadziliśmy możliwość przeglądania czasopism w postaci e-paper. Umożliwia to zapoznanie się z daną publikacją za pomocą intuicyjnego i prostego w obsłudze systemu. Istnieje również możliwość pobrania magazynu w formacie PDF.

Do struktury serwisu została dodana lista firm z branży nowoczesnych technologii. Klienci po uiszczeniu opłaty, mogą umieścić na liście informacje o własnej firmie, co stanowi dla nich atrakcyjną formę promocji. Ponadto mają oni możliwość publikowania swoich artykułów, z opcją oznaczenia autorów treści.

Główne korzyści dla Klienta
  • Nowoczesny portal wizerunkowy,
  • funkcjonalne archiwum wiadomości,
  • magazyny w postaci e-paper,
  • system zapisu na abonamentową wysyłkę pisma,
  • lista firm z branży.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas