Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Aplikacje mobilne iOS

"Potencjał najbardziej kultowego systemu w Twojej kieszeni"

Obserwując rynek IT bez trudu można zauważyć tendencję wskazującą na wzrost popularności urządzeń mobilnych. Robienie zakupów, sprawdzanie konta bankowego czy nawet prowadzenie działań biznesowych – do tego wszystkiego coraz częściej wykorzystywane są aplikacje mobilne.

Marcin Lipiec
Marcin Lipiec
Business Development, eCommerce
Darmowa konsultacja

Aplikacje mobilne dla systemu iOS są w pełni dostosowane do możliwości jakie dają urządzenia Apple. Wypracowany przez nas proces twórczy, którego etapy zapewniają powstanie efektywnych i optymalnych rozwiązań, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Tworząc aplikacje mobile iOS wykorzystujemy technologię Objective-C oraz Swift, które umożliwiają stworzenie stabilnej i sprawnej aplikacji.

W trakcie projektowania interfejsu aplikacji dbamy o to, aby cały system identyfikacji wizualnej był spójny i dostosowany do określonych przez klienta wytycznych. Odpowiedni design i struktura nie tylko znacznie ułatwia korzystanie z aplikacji, ale pozwala na wyróżnienie się na tle konkurencji.

Dystrybucja aplikacji iOS

Platforma iOS bez wątpienia podbiła rynek amerykański. Jej popularność w Europie również z każdym rokiem rośnie. Jest ona wykorzystywana przez firmy, które doceniają stabilność i wysoki poziom bezpieczeństwa. Dla projektowanych przez nas aplikacji mobilnych zapewniany dystrybucję w App Store lub w przypadku aplikacji wewnętrznych - dystrybucję bezpośrednio w strukturach firmy.

Naszym klientom oferujemy również usługi związane z promocją aplikacji, które pomogą w dotarciu do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Zalety aplikacji mobilnej iOS

  • Wysoki poziom bezpieczeństwa
  • Stabilność platformy
  • Popularność systemu w środowisku biznesowym

Aplikacja natywna czy hybryda?

Naszym klientom oferujemy usługi związane z tworzeniem aplikacji natywnych ale również hybrydowych, w których staramy się odwzorowywać możliwości aplikacji natywnych iOS. Należy jednak pamiętać, że hybrydy nie pozwalają np. na pełne wykorzystanie możliwości urządzenia mobilnego. Mimo tych ograniczeń są stosowane jako alternatywa pozwalająca taniej dotrzeć do użytkowników innych systemów operacyjnych.

 

Wypracowany i oparty na kilkunastoletnim doświadczeniu proces tworzenia i wdrażania aplikacji mobilnych pozwala na realizację projektów w pełni dostosowanych do indywidualnych potrzeb kazdego Klienta. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie sprawnie optymalizować procesy i podnosić efektywność Twojej pracy.

Marcin Lipiec, Kierownik Projektów Mobilnych

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas