Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Opieka Wordpress

Utrzymanie strony internetowej w dobrej kondycji wymaga nieustannego monitoringu i profesjonalnej opieki. Ponadto potrzebuje odpowiedniego środowiska, w którym mogłaby funkcjonować, rozwijać się i bezpiecznie przechowywać dane.
....sprawdź jak możemy Ci pomóc:   Bezpłatna konsultacja  

Gdy powierzasz nam swoją stronę www dbamy, by nic z zewnątrz jej nie zagrażało. Zapewniamy jej przyjazne i bezpieczne środowisko oraz prawidłowe działanie. Ponadto wspieramy jej skuteczny rozwój i widoczność w sieci.

Projekt strony, wdrożenie – i co dalej? Bardzo często najważniejszy etap prac następuje po wdrożeniu strony internetowej. Dlaczego? Projekt został opublikowany, a to oznacza, że jest widoczny dla każdego internauty.

Każdy błąd, awaria i problem wyświetlą się potencjalnemu klientowi i najprawdopodobniej zniechęci do kolejnego wejścia na stronę. Pamiętajmy, że problemy na stronie często pojawiają się niezależnie od jakości wdrożenia, choć oczywiście ma ono wpływ na dalsze - dobre luz gorsze funkcjonowanie.

Dedykowany WordPress team

W Ideo stawiamy na doświadczenie i kompetencje, dlatego nasz zespół dedykowany WordPressowi to specjaliści IT i kierownicy projektów, którzy od kilku czy kilkunastu lat realizują projekty na WordPressie. W ten sposób zdobyli cenną wiedzę i umiejętności, które do tej pory rozwijają, ponieważ środowisko technologiczne jest zmienne i powstają coraz nowsze rozwiązania.

Nasza oferta w ramach opieki nad stroną WordPress gwarantuje, że w razie problemów zespół szybko zareaguje, naprawi błędy i usunie napotkane zagrożenia.

Pamiętaj, że powierzasz swoją stronę specjalistom, których doświadczenie i kompetencje w tej dziedzinie sprawiają, że nie musisz się martwić, czy jutro strona na pewno zadziała lub jak usunąć z niej napotkany błąd.

Wdrożony certyfikat SSL (Secure Sockets Layer), kopie zapasowe, częste aktualizacje, konfiguracje i sprawdzone technologie wspierają prawidłowe działanie strony www i jej środowisko. Ponadto zwiększają poziom bezpieczeństwa, tworząc swego rodzaju barierę ochronną.

Co oferujemy w ramach opieki nad stroną?

  • Ciągłe monitorowanie stabilności
  • Wsparcie specjalistów 24/7 i szybki czas odpowiedzi
  • Usuwanie wirusów, zagrożeń i błędów
  • Aktualizacja WordPress
  • Aktualizacja wtyczek
  • Działania SEO
  • Licencje
  • Kopie zapasowe
  • Wdrożenie SSL

…oraz indywidualne podejście. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie, dlatego bardzo często podpowiadamy im np. jaką infrastrukturę IT dobrać do obecnych potrzeb, w jaki sposób mogą zoptymalizować koszty, jak uniknąć ryzyka utraty danych i wydajnie korzystać z obecnych zasobów.

Rozwój strony WordPress

Bezpieczeństwo witryny to jedno, a optymalizacja jej działania to jeszcze inna kwestia. Dlatego poprawimy twoją stronę www pod kątem szybkości działania oraz widoczności. Zadbamy o UX (User Experience) oraz CX (Customer Experience), by strona spełniała zarówno twoje wymagania i oczekiwania, jak i wszystkich jej użytkowników i klientów.

Chcesz mieć pewność, że Twoja strona WordPress jest bezpieczna? - Napisz do nas.

Zadbamy by była szybka, responsywna, estetyczna i atrakcyjna wizualnie. Jeśli będziesz potrzebować dedykowanych rozwiązań – nie ma problemu. Szeroki wachlarz usług i elastyczność współpracy pozwalają na tworzenie indywidualnych projektów, dopasowanych do twojego pomysłu.

Chcesz dodać kolejną wtyczkę WordPress, przeprowadzić integrację albo przekształcić swoją stronę www w sklep internetowy za pomocą rozszerzenia WooCommerce? Nie ma problemu, robiliśmy to już wiele razy. Szybko i sprawnie realizujemy pomysły naszych Klientów.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas