ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Podsumowanie roku 2010

Tegoroczna impreza podsumowująca poprzedni rok odbyła się 4 marca, tym razem w klimatycznym pubie motocyklowo-rockowym Red Zone w Rzeszowie.

Tegoroczna impreza podsumowująca poprzedni rok odbyła się 4 marca, tym razem w klimatycznym pubie motocyklowo-rockowym Red Zone w Rzeszowie.

Poza prezentacjami podsumowującymi kolejny rok naszych dokonań i sukcesów zarówno firmowych, jak i osobistych był także (a może przede wszystkim) czas na zabawę. W trakcie wieczoru odbył się koncert – niespodzianka. MoonShade - w którym jak się okazało gra jeden z naszych pracowników - zaprezentował zarówno utwory autorskie, jak i kilka coverów skutecznie rozkręcając imprezę.

W rosnącej z dnia na dzień firmie coraz trudniej jest poznać osobiście wszystkie osoby, ale dzięki takim imprezom nasza ekipa jest zgrana i jeszcze niejednego wspólnie dokona.

Może zainteresują Cię także

System rezerwacji biletów lotniczych - nowe wdrożenie

7 marca 2011
Uruchomiliśmy portal turystyczny dla WhyNotFly.pl.

Uczymy marketingu internetowego na Akademii Leona Koźmińskiego

25 lutego 2011
Od marca rozpoczną się zajęcia w ramach II edycji studiów podyplomowych na kierunku „Marketing Internetowy”. IAB jest patronem merytorycznym studiów, PULS Biznesu objął nad nimi patronat medialny, a nasi pracownicy poprowadzą część zajęć.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas