Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Joanna Tymowicz

Kompetencje:

  • Strategie marketingowe marek w kanałach cyfrowych
  • Innowacje i rozwój nowych produktów
  • Optymalizacja operacji e-marketingowych
Joanna Tymowicz
Joanna Tymowicz
Marketing Internetowy, Strategia komunikacji
Darmowa konsultacja

Joanna Tymowicz to doświadczony ekspert ds. projektów marketingowych. Specjalizuje się w tworzeniu strategii komunikacji z konsumentami, pracownikami i partnerami firmy z wykorzystaniem nowych mediów, takich jak social media. Z branżą interaktywną związana jest od 2006 roku.

Tworzy i koordynuje kompleksowe działania dla średnich i dużych klientów. W swojej pracy kładzie nacisk na balansowanie działań sprzedażowych oraz wizerunkowych, które mają w efekcie przynosić firmom wymierne korzyści. Realizowała projekty m.in. dla marek 2KC, Sivantos, Cobi, Bratex, Krajowa Izba Rozliczeniowa, Agropolska.pl, Tauron.

Posiada także wieloletnie doświadczenie i kompetencje w zakresie budowania relacji Face-to-Face na różnych płaszczyznach biznesowych – wewnątrz i na zewnątrz organizacji. W latach 2008 - 2009 otrzymała wyróżnienia Golden Arrow za opracowane programy motywacyjne dla sprzedawców.

Obecnie dla wielu firm projektuje i kształtuje relacje z ich konsumentami, a od 2014 roku pełni funkcję team leadera i talent leadera dla sekcji Project Management w Ideo Force.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas