Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Marcin Wojtoń

Kompetencje:

  • Digitalizacja usług i przekształcenia cyfrowe
  • Biznes plany i studia wykonalności
  • Budowa i optymalizacja działów (struktur) handlowo-marketingowych
Marcin Wojtoń
Marcin Wojtoń
Business development, Obsługa Klienta
Darmowa konsultacja

Marcin Wojtoń związany jest z branżą nowych technologii od kilkunastu lat. Od ponad 14 lat współpracuje z Agencją Interaktywną i Software House Ideo. Pełni rolę Dyrektora ds. Obsługi Klienta, odpowiadając za budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji. Na co dzień zarządza kilkunastoosobowym zespołem menadżerów oraz polityką sprzedażową firmy.

Doświadczenie biznesowe, które posiada, jest wynikiem realizacji wielu rozwojowych oraz innowacyjnych projektów. Przygotowywał oraz wdrażał strategie marketingowe, biznes plany oraz projekty IT zarówno dla wiodących marek krajowych, jak i międzynarodowych. W jego portfolio znajdują się takie firmy i instytucje jak: Kancelaria Prezydenta RP, MSWiA, Śnieżka, Polskapresse, mPunkt Polska czy UOKiK.

Jest członkiem Instytutu Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz kadry dydaktycznej studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W 2017 roku został kierownikiem projektu IDEA Global, akceleratora przedsiębiorczości dla sektorów IoT/IT, Healthcare, Automotive, Fintech/Insurtech. Jest także autorem licznych artykułów i publikacji w mediach branżowych oraz biznesowych.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas