ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Sklepy Magento

"Kompleksowe wsparcie Twojego e-sklepu."

Magento Commerce to platforma, która zawiera wszelkie niezbędne do prowadzenia sprzedaży internetowej funkcje. Małym firmom pozwala na sprawną realizację przystępnych kosztowo sklepów internetowych. Dla dużych firm oferuje wiele dodatków, które skutecznie usprawniają realizację procesów sprzedażowych na dużą skalę.

Anna Wolanin
Anna Wolanin
E-commerce, Automatyzacja procesów
Darmowa konsultacja

Magento Commerce ułatwia tworzenia wyjątkowych i wciągających zakupów, które jeszcze mocniej zachęcają do nabycia Twoich produktów. Daje także dostęp do bogatej bazy gotowych do użycia funkcji. W połączeniu z dużą łatwością dostosowania i płynną integracją z rozwiązaniami innych firm otrzymujesz platformę sprzedażową, która skutecznie wspiera Twój e-commerce.

Współpracę z Ideo można opisać kilkoma, wyróżniającymi nas cechami:

 • przystępny poziom cenowy dla stawiających pierwsze kroki
 • zaawansowane rozwiązania wykorzystujące nasze bogate doświadczenie dla dużych graczy
 • ponad 200 ekspertów, z których dobieramy zespół dedykowany obsłudze Twojego projektu
 • wsparcie w obszarze marketingu internetowego (kompleksowe wsparcie sprzedaży)
 • rośniemy wraz z Klientem (mamy wielu klientów, których wspieramy od 7 lub więcej lat)
 • doradztwo w zakresie UX
 • wsparcie w zakresie hostingu i utrzymania wdrożonych projektów
 • pełna zgodność z GIODO i RODO
   

Top Custom Software Developer

Clutch.co zajmuje się zbieraniem opinii na temat firm usługowych. Wieloetapowa i szczegółowa weryfikacja sprawia, że portal stanowi rzetelne źródło rekomendacji. Na podstawie analizy zebranych opinii portal przygotowuje regularnie zestawienia najlepszych wykonawców.

Klienci decenili nasze kompleksowe podejście i aktywne doradztwo. Ich rekomendacje są jednym z głównych powodów, dla których Clutch uznał nas za czołową firmę tworzącą dedykowane oprogramowanie w obszarze eCommerce, w Polsce.

Elastyczna platforma sprzedażowa

Szwajcarska marka Bien-Air Dental oferuje specjalistyczny sprzęt do gabinetów stomatologicznych. Sprzęt, który ułatwia codzienną pracę lekarzy i poprawia komfort pacjentów.

Opracowaliśmy rozbudowaną platformę sprzedażową www.dental.bienair.com w kilku wersjach językowych (EN, FR, DE, PR, ES, RO), które dzięki wykorzystaniu Multistore różnią się między sobą strukturą i mechanizmami sprzedaży dostosowanymi do potrzeb i nawyków danego rynku. Sklep internetowy zrealizowany w oparciu o platformę Magento 2 funkcjonuje jako serwis sprzedaży, narzędzie budowy wizerunku, bogata baza informacji oraz narzędzie wsparcia posprzedażowego.
 

Nowa wersja Magento jeszcze mocniej wspiera proces tworzenia sklepu. Poznaj wybrane nowości w Magento 2.3

Magento Commerce oraz Magento Open Source od wersji 2.3.3 oferuje podstawowe metody płatności zgodne z PSD2.

 

W pierwszej kolejności jesteśmy doradcami. Każdy projekt rozpoczynamy od diagnozy problemów oraz analizy potrzeb i celów, które Klient chce osiągnąć. Chcemy, by dzięki naszej pomocy Twój biznes rozwijał się jeszcze szybciej.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w obszarze e-commerce wiemy jak podejść do projektowania sklepu internetowego (zarówno w obszarze samego sklepu, ale również procesów biznesowych). Jesteśmy w stanie doradzić Ci najlepsze metody i narzędzia do ich realizacji. Zachęcamy także do zapoznania się z opracowaną przez nas checklistą sprawnego e-commerce, która ułatwi Ci analizę elementów związanych z prowadzeniem i rozwojem sklepu internetowego.
 

Sklepy, które skutecznie sprzedają

 

"Nasza przygoda z motoryzacją rozpoczęła się w 2008 roku wraz z agencją interaktywną Ideo, która wtedy stała się naszym partnerem technologicznym. Teraz iParts.pl (grupa Hella) jest krajowym liderem w sprzedaży online części zamiennych."

Piotr Wrześniewski, prezes iParts.pl

 

Jako e-Commerce Software House tworzymy platformy sprzedażowe „szyte na miarę” potrzeb, które są intuicyjne i proste w użyciu. Modułowa konstrukcja pozwala na łatwe rozszerzanie ich funkcjonalności co gwarantuje, że idealnie dopasują się do potrzeb i skali Twojej firmy. Każda platforma ma intuicyjny system zarządzania treścią i sprzedażą, który ułatwia prowadzenie firmy.

Dlaczego warto wybrać Magento

Magento wspiera tworzenie prostych sklepów internetowych, ale i rozbudowanych platform sprzedaży B2B.

 • Rozbudowane funkcjonalności - poza dostępem do bazy gotowych modułów, platforma ma elastyczną architekturę, co umożliwia dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy autorem wielu wtyczek do Magento. Część z nich udostępniamy w Marketplace. Jedną z nich jest darmowy "Store Locator"
   
 • Optymalizacja SEO - platforma i dostępne rozszerzenia ułatwiają optymalizację sklepu internetowego pod kątem wyszukiwarek, co wspiera pozycjonowanie i działania e-marketingowe. W ramach naszych usług zajmujemy się między innymi wsparciem dla sklepów internetowych w zakresie optymalizacji i pozycjonowania.
   
 • Wsparcie dla Omnichannel - Magento posiada narzędzia, które zapewniają wysoki poziom obsługi niezależnie od miejsca, w którym znajduje się Klient. Mobile First Commerce, B2B eCommerce, PWA Studio, Global Expansion, Sales and Ad Channels.
   
 • Rozbudowana analityka - łatwość łączenia z narzędziami analitycznymi pozwala na precyzyjne badanie ruchu i zbieranie informacji na temat zachowań użytkowników.
   
 • Multistore - ułatwia prowadzenie wielu sklepów internetowych (np. w kilku wersjach językowych) z poziomu jednego panelu administracyjnego, co znacznie usprawnia obsługę sprzedaży.
   
 • Integracja - wielokrotnie integrowaliśmy systemy ERP czy CRM, ale również wszelkie popularne narzędzia wsparcia sprzedaży i promocji. Możemy połączyć dowolną liczbę systemów informatycznych, uzyskując efekt synergii. Nasze usługi obejmują również migrację danych pomiędzy aplikacjami.

Kompleksowe wsparcie Twojej sprzedaży

By skutecznie funkcjonować i rozwijać się na konkurencyjnym rynku, sklep internetowy musi prowadzić wiele działań, które mają na celu jego wyróżnienie i skuteczne przyciągnięcie uwagi klientów. Ważne jest takie ich obsłużenie, by wyszli z niego zadowoleni z dokonanych zakupów, ale i regularne przypominanie o czekających na nich promocjach. Oferowane przez nas działania wsparcia sprzedaży pomogą w codziennym funkcjonowaniu Twojego biznesu.

Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów internetowych. Proponujemy działania takie jak np.: pozycjonowanie sklepów internetowych, optymalizacja konwersji czy odzyskiwanie porzuconych koszyków.


Znamy problemy e-commerce. Wiemy jak sobie z nimi radzić.

Dynamiczny wzrost rynku e-commerce w Polsce jest jednym z największych w skali świata. To pozytywne zjawisko jednocześnie wpływa na powstawanie trudności w zakresie budowania silnej pozycji rynkowej. Szybki wzrost utrudnia także bieżące pilnowanie wszelkich szczegółów, które muszą być dopilnowane dla osiągnięcia sukcesu. Przeanalizowaliśmy wypowiedzi specjalistów branży e-commerce i na ich podstawie stworzyliśmy raport, który prezentuje najważniejsze problemy branży.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas