Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Rozwiązania mobilne wspierające rozwój firm

"Pracuj efektywnie także poza biurem."

Aplikacje na urządzenia mobilne ułatwiają pracę zarówno managerom, przedstawicielom handlowym, jak i pracownikom, operującym na zaawansowanych systemach komputerowych. Coraz więcej jest też aplikacji edukacyjnych, oraz czysto rozrywkowych, będących rozszerzeniem standardowej oferty serwisów informacyjnych czy użytkowych.

Realizowane przez nas aplikacje, zarówno natywne jak i hybrydowe, są nie tylko funkcjonalne ale zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie umożliwiają optymalizację wielu procesów biznesowych w firmach.

Tworzymy rozwiązania najlepsze w swojej kategorii. Aplikacja mobilna LOTTO zdobyła nagrodę Mobile Trends Awards oraz srebro w konkursie Polish Project Excellence Award 2022.

Marcin Lipiec
Marcin Lipiec
Business Development, eCommerce
Darmowa konsultacja

Urządzenia mobilne przeszły rewolucję – od przydatnych gadżetów po minikomputery. Nieustannie rośnie dostęp do zaawansowanych urządzeń, przy jednoczesnym spadku kosztów ich eksploatacji. W wyniku tego rozwiązania mobilne stanowią coraz lepszą alternatywę dla rozbudowanych systemów stacjonarnych.

Aplikacje na urządzenia przenośne zwiększają efektywność wykorzystania rozwiązań takich jak np. dedykowane systemy b2b, intranety czy e-commerce. Dzięki temu smartfony oraz inne urządzenia mobilne mogą być jeszcze efektywniej wykorzystywane w codziennej pracy, niejednokrotnie skutecznie zastępując standardowe komputery.

Sprawdzone rozwiązania

Stale poszerzamy nasze kompetencje niezbędne do budowania oprogramowania na platformy Android i iOS .

Naszą specjalizacją są aplikacje biznesowe, które tworzone są według wymagań i specyfiki Klienta. Tworzymy nie tylko aplikacje natywne, ale i hybrydowe – zależnie od potrzeb i oczekiwań Klienta. Wykorzystujemy technologie Objective-C, Java, Swift oraz React Native.


Case Study: Nowa aplikacja mobilna LOTTO

Główne typy aplikacji

  • Aplikacje Offline instalowane bezpośrednio na urządzeniu, nie wymagają dostępu do sieci Internet (np. różnego rodzaju gry, kalkulatory itp.). W grupie tej znajdują się także aplikacje pozwalające na synchronizację z innym urządzeniem i udostępnianie innym efektów swojej pracy.
  • Aplikacje klienckie - interfejsy mobilne do aplikacji stacjonarnych (tzw. końcówki dostępowe). Do prawidłowego funkcjonowania wymagają dostępu do internetu i serwera dostarczającego aktualne dane. Najbardziej powszechne tego typu aplikacje to np. klient poczty e-mail, aplikacja magazynowo-sprzedażowa, platforma dla przedstawicieli handlowych czy systemy przeglądania ofert.
  • Aplikacje PWA wyglądem i zachowaniem przypominają standardowe aplikacje, jednak de facto są odpowiednio przygotowanymi stronami WWW. Stanowią niejako kolejny krok zaawansowania po RWD. Tak jak standardowe aplikacje natywne mogą wykorzystywać funkcje urządzenia mobilnego takie jak np. powiadomienia push, geolokalizacja, nawigacja gestami i inne. Uruchamiają się jak zwykłe strony - w przeglądarce internetowej bez konieczności pobierania czy instalowania.

Aplikacje "szyte na miarę"

Aplikacje mobilne projektujemy i tworzymy od podstaw w oparciu o szczegółową analizę potrzeb Klienta. Dzięki temu zapewniają one optymalizację i komfortową realizację zadań biznesowych. Pozwalają na zwiększenie efektywności firmy oferując możliwość współpracy z rozwiązaniami takimi jak np. intranet, platforma B2B/B2C, systemy magazynowe, czy księgowość.

Dystrybucja rozwiązań mobilnych
Sukces każdej aplikacji zależy od przyjętego modelu jej rozpowszechniania. W zależności od przeznaczenia doradzimy najlepszy sposób jej dystrybucji. Zdajemy sobie sprawę z ogromu aplikacji dostępnych na rynku, dlatego zapewniamy kompleksową promocję aplikacji mobilnych. Z pomocą przychodzi nam Ideo Force – Agencja marketingu internetowego.

Niejednokrotnie tworzone przez nas aplikacje wykorzystywane są wewnętrznie przez struktury firmowe. W takich przypadkach odpowiadamy za poprawną instalację oraz ich support na urządzeniach pracowników, a także ich dalszą rozbudowę w oparciu o analizy użycia i badanie potrzeb obsługujących je pracowników.


Case Study: Aplikacja mobilna mCommerce z katalogiem 2,5 miliona produktów

Niezależnie, czy klient potrzebuje aplikacji rozrywkowej, edukacyjnej czy biznesowej – nasi specjaliści doradzą optymalne jej funkcjonowanie, technologię w której powinna zostać wdrożona, oraz sposób dystrybucji. W przypadku aplikacji wewnętrznych realizujemy także szkolenie pracowników, tak by efektywniej wykorzystywali możliwości dostarczonej aplikacji.

Marcin Wojtoń, Dyrektor ds. Obsługi Klienta

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas