Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Tworzenie aplikacji mobilnych

"Wypracowana przez nas metodologia gwarantuje realizację skutecznych narzędzi biznesowych"

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji mobilnych. Tworzymy aplikację na wszystkie najpopularniejsze platformy: Android, iOS oraz Windows Phone. Stale podnosimy nasze kompetencje, a w projektach wykorzystujemy najnowsze technologie i języki programowania takie jak: Swift, Objective-C, C# oraz Java.

Realizowane przez nas aplikacje, zarówno natywne jak i hybrydowe, są nie tylko funkcjonalne ale zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie umożliwiają optymalizację wielu procesów biznesowych w firmach.

Tworzymy rozwiązania najlepsze w swojej kategorii. Aplikacja mobilna LOTTO zdobyła nagrodę Mobile Trends Awards oraz srebro w konkursie Polish Project Excellence Award 2022.

Wydajne aplikacje mobilne

Stale poszerzamy nasze kompetencje niezbędne do budowania oprogramowania na platformy Android i iOS .

Naszą specjalizacją są aplikacje biznesowe, które tworzone są według wymagań i specyfiki Klienta. Tworzymy nie tylko aplikacje natywne, ale i hybrydowe – zależnie od potrzeb i oczekiwań Klienta. Wykorzystujemy technologie Objective-C, Java, Swift oraz React Native.


Case Study: Nowa aplikacja mobilna LOTTO

 

1. Analiza potrzeb

Tworzenie aplikacji mobilnych - analiza potrzebRealizowane przez nas projekty rozpoczynamy od kompleksowej analizy potrzeb i oczekiwań klienta. Równie dokładnie analizujemy rynek / branżę w jakiej funkcjonuje firma. Umożliwia to dokładne poznanie specyfiki produktu jaki mamy wdrożyć. W tej fazie badamy także działania konkurencji. Wszystko po to, aby projekt końcowy stanowił jak najpełniejszą odpowiedź na wymagania klienta, a aplikacja spełniała wszystkie założone funkcje.
 

2. Projektowanie

Po wstępnych ustaleniach z Klientem przygotowujemy projekt funkcjonalny. Na tym etapie ustalana jest struktura aplikacji mobilnej oraz wygląd poszczególnych jej elementów.

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas projekty były funkcjonalne, ale też atrakcyjne wizualnie. W tym celu korzystamy ze standardów UX i UI. Dokładne ustalenia na tym etapie pomagają w sprawnym przeprowadzaniu kolejnych elementów wdrożenia. Tworzone projekty są na bieżąco konsultowane z klientem. Bardzo często realizujemy także badania użyteczności na reprezentantach grupy docelowej końcowego produktu.
 

3. Tworzenie aplikacji mobilnych

Aplikacje mobilne Android

 
Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie przy tworzeniu aplikacji mobilnych dla wszystkich popularnych platform. Wykorzystanie najnowszych frameworków sprawia, że projektowane przez nas aplikacje charakteryzuje wysoki poziom bezpieczeństwa i wydajności.

Aplikacje mobilne iOS

Proces wdrażania nieodłącznie połączony jest z etapem testowania, które przeprowadzane jest na urządzeniach mobilnych m.in. tabletach i smartfonach. Umożliwia to wyeliminowanie wszelkich ewentualnych błędów i dostarczenie klientowi niezawodnego i sprawdzonego produktu.
 

4. Dystrybucja i promocja

Naszym klientom oferujemy dystrybucję tworzonych przez nas aplikacji mobilnych we wszystkich najpopularniejszych marketach: App store, Google Play oraz Microsoft Store.

W przypadku realizacji aplikacji wewnętrznych odpowiadamy za dystrybucję bezpośrednio na wskazanych urządzeniach pracowników. Jeśli zachodzi taka potrzeba - realizujemy także szkolenia i świadczymy usługę supportu. Pozwala to na pełne wykorzystanie możliwości wdrożonego rozwiązania i rozbudowę jego możliwości gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Klienci mogą również skorzystać z oferowanych przez nas działań marketingowych, które pomagają w promocji i dotarciu do jak najszerszego grona odbiorców.

„W naszych projektach zawsze staramy się wykorzystywać najnowsze dostępne technologie i rozwiązania. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte podczas realizacji licznych projektów umożliwiają nam sprawne przeprowadzanie całego procesu.”

Marcin Lipiec, Kierownik Projektów Mobilnych

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas