Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Pozycjonowanie dla Ceramika Tubądzin Sp. z o.o.

Ceramika Tubądzin Sp. z o.o. to jeden z wiodących polskich producentów płytek ceramicznych. Na asortyment Grupy Tubądzin składają się produkty czterech marek: Tubądzin, Domino, Arte i Korzilius. Dzięki współpracy z ponad 100 hurtowni i ponad 1000 sklepów i salonów sprzedaży, produkty firmy dostępne są na terenie całego kraju. Ponadto dystrybuowane są one do wielu krajów Europy, między innymi Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemiec, Belgii, Holandii, Norwegii, Austrii, Czech, Słowacji, Bułgarii, Łotwy, Estonii, Grecji. Oferta firmy jest bardzo szeroka, a wszystkie wchodzące w jej skład produkty spełniają wymagane standardy europejskie, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty.

Zadania i cele

Dla Tubądzin Sp. z o.o. świadczymy kompleksowe usługi z zakresu promocji w wyszukiwarkach internetowych. Działaniami objęte zostały dwa serwisy firmy: www.ceramika-arte.pl i www.ceramika-domino.pl. Od początku nadrzędnym celem było osiągnięcie jak najwyższych pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania dla obu serwisów.

Podjęte zpstało pozycjonowanie z wykorzystaniem kilkunastu ściśle sprecyzowanych fraz kluczowych adekwatnych dla promowanych serwisów.

Na wstępie przeprowadzono audyt, który dostarczył wniosków potrzebnych do selekcji właściwych fraz kluczowych oraz opracowania strategii, natomiast zasadnicze działania oparte zostały o budowę link popularity.

Osiągnięte efekty
  • Poprawa pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania,
  • wzrost ilości wejść na stronę.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas