Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Pozycjonowanie dla Wolters Kluwer SA

Wolters Kluwer Sp. z o.o. jest jednym z największych wydawnictw na rynku polskim, należącym do międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer z siedzibą w Holandii. Jest również właścicielem największej księgarni internetowej www.profinfo.pl, zajmującej się sprzedażą publikacji specjalistycznych. Wydawnictwo dostarcza szereg opracowań z dziedziny prawa i biznesu, jak również publikacje z branży podatkowej, edukacyjnej, medycznej, a także wiele innych pozycji dla pracowników administracji państwowej i samorządowej. Częścią oferty Wolters Kluwer SA są również narzędzia dla specjalistów z poszczególnych branż.

Zadania i cele

Założeniem projektu było pozyskanie jak największej liczby wejść z naturalnych wyników wyszukiwania dla księgarni internetowej www.profinfo.pl, w tym również dwóch księgarni profilowanych: student.profinfo.pl i aplikanci.profinfo.pl. Ze względu na szeroki asortyment i równie dużą grupę docelową, zostały podjęte kompleksowe działania z zakresu pozycjonowania. Zasadniczą część prac poprzedziły rzetelne analizy, które dostarczyły wniosków potrzebnych do optymalizacji.

Opracowano strategię ukierunkowaną na budowę link popularity. Współpraca obejmowała również doradztwo w zakresie tworzenia contentu.

Wszelkie prowadzone działania były na bieżąco monitorowane z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi.

Osiągane efekty
  • Wzrost ruchu organicznego o 50%,
  • wzrost liczby odsłon na stronie,
  • poprawa konwersji.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas