Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Serwis internetowy dla Wolters Kluwer

Wolters Kluwer Sp. z o.o. jest liderem wśród wydawców publikacji prawniczych i biznesowych na polskim rynku. Dostarcza narzędzia i usługi dla specjalistów z branży prawniczej, podatkowej, a także dla biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Spółka jest częścią globalnego koncernu Wolters Kluwer, który prowadzi swoją działalność w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz regionie Azji i Pacyfiku.

Zadania i cele

Radca.profinfo.pl to kolejny serwis internetowy zrealizowany przez Ideo na zlecenie spółki Wolters Kluwer.

Głównym zadaniem witryny jest promocja dedykowanej oferty na zakup licencji serwisu LEX on-line. Wykupienie abonamentu umożliwia dostęp do kompetentnej i stale aktualizowanej bazy wiedzy z zakresu prawa, orzecznictwa i piśmiennictwa prawniczego. Oferta skierowana jest wyłącznie do radców prawnych z małych kancelarii, skupiających do 3 pracowników z uprawnieniami. Powstała we współpracy Wolters Kluwer SA z Krajową Izbą Radców Prawnych.

Najistotniejszym elementem na stronie jest formularz zgłoszeniowy, za pomocą którego użytkownik może złożyć zamówienie na zakup licencji. Zamawiający ma możliwość skonfigurowania oferty, dostosowując ją do swoich potrzeb i wielkości kancelarii.

Serwis został zbudowany w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne - Edito CMS w wersji 4.0 i RWD. W projekcie został wykorzystany jeden z popularniejszych frameworków PHP, Laravel.

Zlecenie obejmowało integrację serwisu z aplikacją biznesową – SAP i systemem uwierzytelniającym oraz autoryzującym użytkowników – BORG. Ponadto zamówienie wymagało wdrożenia dedykowanego rozwiązania dla handlowców. W efekcie zamówienie może być tworzone przez pracownika Wolters Kluwer SA, który składa je w imieniu kancelarii.

Główne korzyści dla Klienta
  • Wzmocnienie komunikacji na linii kancelaria - Wolters Kluwer SA,
  • serwis dostosowany do urządzeń mobilnych,
  • prezentacja dedykowanej oferty na zakup licencji serwisu LEX on-line,
  • nowoczesny wizerunek Klienta.
     

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas