Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Sklep internetowy z kreatorem etykiet (Magento 2)

EVENTWEIN GbR - to niemiecki producent, importer i dystrybutor wysokiej jakości win. Sieć sprzedaży obejmuje także rynki poza granicami kraju: Szwajcaria, Austria, Luxemburg. Dostarczają produkty do sklepów, sieci handlowych i hurtowni, obsługują również indywidualne zamówienia.

Zadania i cele

Na zlecenie klienta powstała platforma eventwein.de oferująca sprzedaż win z personalizowanymi etykietami. Zadaniem serwisu jest wykreowanie nowoczesnego wizerunku firmy oraz kreatywnej prezentacji oferty produktowej.

Nowoczesny, responsywny layout, dbałość o każdy szczegół, efektowna prezentacja produktów, to cechy, które pozwoliły na przygotowanie rozwiązania niezwykle estetycznego i funkcjonalnego.

Głównym elementem strony www jest dedykowany moduł pozwalający na samodzielną kreację niepowtarzalnych etykiet na butelki. Jest to rozbudowany, a jednocześnie prosty w obsłudze program do tworzenia niestandardowych projektów lub korzystania z gotowych szablonów etykiet, z możliwością podglądu wydruku.

Serwis eventwein.de został uruchomiony w oparciu o platformę Magento 2. Jest to otwarte oprogramowanie sklepu internetowego, udostępniane na zasadach Open Software License. Magento dostarcza wiele funkcjonalności, posiada rozbudowany system analiz, raportowania, zarządzania produktem, wersję mobilną oraz integracje z wieloma systemami m.in.: system ERP, systemy płatności.

Główne korzyści dla Klienta
  • Prosty w obsłudze panel zarządzania treścią,
  • unowocześnienie wizerunku marki w sieci,
  • możliwość dotarcia do nowych Klientów,
  • zwiększenie konkurencyjności wśród producentów win.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas