Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Infografika stworzona na podstawie publikacji: 11 kroków do sukcesu w e-commerce, czyli checklista dobrego sklepu internetowego.

... Jeśli planujesz więc własny biznes, to prawdopodobnie w pierwszej kolejności pomyślisz o sprzedaży internetowej. W ramach postanowień noworocznych często myślimy również o zmianach związanych z naszą karierą. Przygotowaliśmy małą „ściągę” dla tych, którzy stawiają (lub planują) pierwsze kroki w handlu internetowym.

Zarezerwuj sobie co najmniej jeden spokojny wieczór i upewnij, że nikt i nic nie będzie Ci przeszkadzać. Skup się na dokładnej analizie każdego z poniższych pytań. Ba – potraktuj je jako ważny element biznesplanu. Jeśli chcesz rzetelnie podejść do tematu, nie odpowiadaj „Mnie to nie dotyczy”. Zastanów się raczej, jakie podejmiesz działanie, gdy Twój biznes urośnie na tyle, że zacznie Cię to dotyczyć. Wówczas poznasz stopień skomplikowania tego biznesu i właściwie przygotujesz się na rzeczy, które mogą Cię spotkać... [czytaj dalej - artykuł "11 kroków do sukcesu w e-commerce, czyli checklista dobrego sklepu internetowego"]

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×