Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Platforma B2B dla Agrimpex Sp. z o.o.

Agrimpex Spółka z o.o. to jedna z czołowych firm w branży rolniczo-ogrodniczej. Jej głównymi markami są agrowłókniny Pegas Agro oraz Agrimpex. W ofercie klienci mogą znaleźć między innymi folie do tuneli oraz agrowłókniny do okrywania pryzm.

Zadania i cele

W Agrimpexie wprowadzono system B2B, którego przeznaczeniem jest automatyzowanie większości działań handlowych prowadzonych pomiędzy firmą a jej kontrahentami.

System zintegrowano z modułami magazynowymi, produkcyjnymi i finansowymi programu ERP firmy Agrimpex, z zachowaniem wszelkich zabezpieczeń.

Pozwala on na wyświetlanie oferty produktowej wraz z cenami, rabatami i promocjami dedykowanymi dla każdego zalogowanego użytkownika. Obsługuje także zamówienia (w tym niestandardowe) wraz z poziomami uprawnień na wykonywane czynności, a ponadto generuje zlecenia produkcyjne.

System B2B umożliwia również informowanie o stanie rozrachunków, łącznie z dostępem do historii dokumentów sprzedaży. Pozostałe funkcje i moduły realizowane przez system to moduł transportu – pozwalający na planowanie tras, przygotowywanie wysyłki oraz generowanie powiadomień dla klientów o transporcie oraz moduł reklamacji – umożliwiający ich zgłaszanie wraz z określeniem konkretnego dokumentu sprzedaży, dokonywanie analiz zgłoszeń i podejmowanie decyzji.

Zaimplementowany przez Ideo system B2B przewiduje wielostopniowe uprawnienia indywidualne dla użytkowników wraz z nadawaniem ich, poprzez zdefiniowane wcześniej role.

Główne korzyści dla Klienta
  • Wzrost zadowolenia kontrahentów,
  • nowoczesna platforma sprzedażowa,
  • automatyzacja procesów sprzedażowych,
  • wsparcie działu handlowego,
  • mniejsze koszty transakcji,
  • integracja łańcuchów dostaw.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas