Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Kompleksowa promocja marki

ParadiseBaby to firma rodzinna działająca i rozwijająca się już od blisko 20 lat. Cenne doświadczenie i znajomość potrzeb klientów pozwalają marce odnosić niemałe sukcesy nie tylko w Polsce ale i w Europie. ParadiseBaby produkuje cenione i lubiane wózki dziecięce, dbając o ich nowoczesny design, wygodę i przede wszystkim bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników. Nieustanne doskonalenie produktów, a także zachowanie rozsądnego balansu pomiędzy jakością i ceną, zdobywają uznanie rodziców. Firma szczyci się tym, że każdy wózek tworzony jest od samego początku w Polsce.

Zadania i cele

ParadiseBaby to marka, która nieustannie się rozwija i zdobywa uznanie, nie tylko na rynku polskim ale i zagranicznym. Dla firmy oznacza to zazwyczaj nowe wyzwania, zróżnicowane potrzeby klientów, a także liczniejszą konkurencję. Na takim etapie konieczne jest między innymi odpowiednie ukierunkowanie marketingu i komunikacji marki. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na podjęcie działań w tym zakresie.

Do zadań Ideo należało przygotowanie kampanii e-marketingowej oraz optymalizacja strony www pod względem użytkowników.

Współpraca rozpoczęła się od przygotowania strategii działań e-marketingowych określającej cele, narzędzia i sposoby budowania rozpoznawalności marki w sieci. Ponadto przeanalizowano i zoptymalizowano stronę www tak, aby uczynić ją jak najbardziej przyjazną dla odbiorcy.

Przez kolejne miesiące strona ParadiseBaby była aktywnie pozycjonowana, a w ramach content marketingu przygotowane zostały angażujące treści. Zespół projektowy dokładał starań, aby marka stała się jak najbardziej widoczna i interesująca dla odbiorców. Ostatecznie, zadowolenie Klienta z przeprowadzonych prac, skłoniło go do przekazania kolejnych zadań – kompleksowej obsługi strony oraz realizacji dedykowanych kampanii reklamowych na Facebooku.

Osiągane efekty
  • Wzrost liczby użytkowników na stronie o ponad 350% (zestawienie I półrocza 2016 i I półrocza 2017),
  • Wzrost liczby sesji na stronie o 380%,
  • Wzrost liczby fanów profilu marki na Facebooku o 1500 (w przeciągu 4 miesięcy),
  • Budowa zasięgu i rozpoznawalności marki.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas