Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Linki sponsorowane dla Uniformix

Uniformix to sklep internetowy z wysokiej jakości odzieżą medyczną, w którą zaopatrują się pracownicy placówek medycznych na terenie całego kraju, ale również w innych krajach Europy. Na ofertę sklepu składa się zarówno odzież, jak i szereg innych akcesoriów, w tym sprzęt stosowany przez lekarzy, pielęgniarki i ratowników medycznych – ale też przez osoby prywatne.

Zadania i cele

Oferta produktowa Uniformix skierowana jest do konkretnej grupy docelowej, którą stanowią pracownicy branży medycznej. Aby więc dotrzeć do konkretnej grupy klientów ze ściśle sprecyzowaną ofertą produktową, wdrożona została kampania sprzedażowa Google AdWords obejmująca dwa serwisy firmy: uniformix.pl i uniformix.de (dedykowany na rynek niemiecki).

W ramach opracowanej strategii realizowano działania z zakresu Google Merchant Center i remarketingu, uwzględniona została również reklama w wynikach wyszukiwania.

Kampania była na bieżąco monitorowana przez specjalistów, którzy modyfikowali strategię, jeśli tylko zaistniała taka potrzeba.

Osiągnięte efekty
  • Znaczny wzrost sprzedaży w porównaniu do momentu  podjęcia współpracy,
  • bardzo niski współczynnik odrzuceń,
  • pozyskiwanie zaangażowanych użytkowników, czego efektem jest duża ilość podstron przeglądanych w czasie jednej sesji.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas